پاداش ۶۰۰ میلیونی باشگاه استقلال به یک تماشاگر!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۶ دی ۹۶ - ۱۰:۰۴

  کد خبر : 57598
  تماشاگری که نه بوق می زد، نه هورا می کشید؛

  پاداش ۶۰۰ میلیونی باشگاه استقلال به یک تماشاگر!

  امین حاج‌محمدی، همان که زمان منصوریان، نیم‌فصل قهرمانانه روی سکوهای ورزشگاه آزادی می‌نشست و بازی‌های خانگی استقلال را از نزدیک تماشا می‌کرد، بابت تماشای همان بازی‌ها، ۶۰۰ میلیون پاداش جانانه گرفت.

  به گزارش واران، حاج‌محمدی که زمان مظلومی با قرارداد ۹۰۰ میلیونی به استقلال پیوست و زمان منصوریان قراردادش با مبلغ ۱/۱ میلیارد تومان تمدید شد، به تشخیص منصوریان فقط تمرین می‌کرد و روی سکو می‌نشست.

  او که ابتدای فصل قبل، ۲۰۰ میلیون از استقلال گرفته بود، ۹۰۰ میلیون از سال دوم و ۳۰۰ میلیون از سال اول طلب داشت که دیروز ۴۰۰ میلیون گرفت و بقیه‌اش را بخشید تا در مجموع بابت نیم‌فصل نشستن روی سکو، ۶۰۰ میلیون پاداش گرفته باشد.هواداران استقلال، هفته‌ای چند هزار تومان پول بلیت می‌دهند تا روی سکو برای استقلال حنجره پاره کنند، آن‌وقت استقلال به یک نفر که فقط تماشاگر بازی‌های خانگی تیم بوده و نه بوق می‌زده و نه هورا می‌کشیده، ۶۰۰ میلیون پرداخت کرده است.

  این وسط حاج‌محمدی مقصر نیست که قرارداد بست و پول گرفت، اما آنهایی که این رسوایی را به بار آوردند و ۶۰۰ میلیون از بودجه استقلال را صرف یک تماشاچی کردند، نباید محاکمه شوند؟!

  منبع: خبرورزشی

  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro