تقویم ورزشی

  • برای پیشرفت باید به نیروهای جوان و متخصص اعتماد کرد/ راهکار حفظ استقلال اقتصادی، اقتصاد مقاومتی است
  • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۰ دی ۹۱ - ۸:۴۷

    کد خبر : 5773

    تقویم ورزشی

    خبرگزاری ‌‌مهر – گروه‌ ورزشی: پیگیری مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور و آغاز هفته هفدهم مسابقات …

    خبرگزاری ‌‌مهر – گروه‌ ورزشی: پیگیری مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور و آغاز هفته هفدهم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از مهمترین رویدادهای ورزشی امروز است.

    به گزارش خبرنگار مهر، امروز چهار‌شنبه بیستم دی‌ماه سال ۱۳۹۱ هجری شمسی، مصادف است با بیست و ششم صفر سال ۱۴۳۴ هجری قمری و نهم ژانویه سال ۲۰۱۳ میلادی.

    – مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری دیدارهای زیر آغاز می‌شود:
    * فجرسپاسی شیراز – داماش گیلان، ساعت ۱۴، ورزشگاه دستغیب شیراز
    * سپاهان اصفهان – صنعت نفت آبادان، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
    * استقلال تهران – ابومسلم مشهد، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه آزادی

    – هفته هفدهم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری دیدارهای زیر پیگیری می‌شود:
    * شهرداری ساوه – گیتی پسند
    * شهید منصوری – گاز خوزستان
    * ارژن شیراز – صبای قم
    * شهرداری تبریز – شرکت حفاری
    * فرش آرا – میثاق تهران
    * راه ساری – دبیری تبریز

    – هفته شانزدهم مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز با انجام دیدارهای زیر پیگیری می‌شود:
    * شهرداری ارومیه – بازرگانی جواهری گنبد (ساعت ۱۶ – سالن غدیر ارومیه)
    * شهرداری تبریز – کاله مازندران (ساعت ۱۶ – سالن شهید اقدمی ارومیه)
    * سایپا البرز – باریج اسانس کاشان (ساعت ۱۷:۳۰ – سالن انقلاب کرج)
    * پیکان تهران – آلومینیوم المهدی بندرعباس (ساعت ۱۷:۳۰ – خانه والیبال تهران)
    * متین ورامین – میزان خراسان (ساعت ۱۷:۳۰ – سالن شهید گل عباسی)
    * پیشگامان کویر یزد – نوین کشاورز (ساعت ۱۷:۳۰ – سالن شاهدیه یزد)

    – روز پنجم از مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک روسیه یادبود “ولادمیر گراناتکین” امروز با برگزاری دیدارهای زیر پیگیری می‌‍شود:
    گروه A:
    * چک – لیتوانی، ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران
    * اوکراین – آذربایجان، ساعت ۱۳:۴۵ به وقت تهران

    گروه B:
    * یونان – لتونی، ساعت ۱۶ به وقت تهران
    * روسیه – اسلوونی، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران

    کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
    Desgined & Programmed by AmirHz.ir