پروانه مالکیت باشگاه سپیدرود به نام جواد تن زاده صادر شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۹ دی ۹۶ - ۱۱:۵۴

  کد خبر : 57749

  پروانه مالکیت باشگاه سپیدرود به نام جواد تن زاده صادر شد

  سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: پروانه فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به نام جواد تن زاده از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان صادر شد.

  به گزارش ۸دی، فرهاد خراسانی مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: پروانه فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به نام جواد تن زاده از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان صادر شد.

  وی در همین رابطه بیان کرد: صدور این پروانه بر اساس تصمیمات جلسه مورخ ۹۶/۱۰/۴ که در دفتر رییس هیات فوتبال برگزار شد و بنده مسئولت پیگیری صفر تا صد این انتقال و واگذاری را بر عهده داشتم که بالاخره منتج به صدور آن از سوی اداره کل ورزش و جوانان گردید و من بعد کلیه تصمیمات باشگاه با هماهنگی شورای سیاستگذاری باشگاه و تایید نهایی جواد تن زاده مالک جدید باشگاه صورت خواهد گرفت.

   

   

  سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه حداقل انتظاری که جامعه فوتبال خصوصا طرفداران پر شور این تیم دارند این است که اخبار منتشره از سوی باشگاه؛ مستند؛ مستدل و شفاف اطلاع رسانی شود، گفت: خوشبختانه در مصاحبه قبلی هم که امروز نتیجه آن اتفاق افتاد بر اساس همان مستنداتی بود که قبلا و خیلی شفاف بیان کردم که بعضا برداشت های شخصی یا به اصطلاح تفسیر به رای خود را بهمراه داشت.

  خراسانی با بیان اینکه تن زاده یک نخبه علمی و یک نخبه اقتصادی است و استان باید از پتانسیل وی استفاده بهینه ببرد، گفت: مجموعه باشگاه اهل شعار نیستند اما با هدف گذاری جدی و حرفه ای و برنامه های مدون و از پیش تعیین شده؛ روزهای خوب در انتظار باشگاه بزرگ سپیدرود رشت و هوادارانش در راه است که در وقتش اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  وی در پایان از همراهی و حمایت اصحاب رسانه من باب انتشار اخبار این باشگاه تشکر و قدردانی نمود.

  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro