مردم اهداف انقلاب را فدای تنگناهای اقتصادی نمی‌کنند/ نباید با ایجاد نارضایتی در مردم زمینه سوءاستفاده دشمن را فراهم کرد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ - ۱۱:۱۴

  کد خبر : 57798
  نماینده مردم رودسر و املش:

  مردم اهداف انقلاب را فدای تنگناهای اقتصادی نمی‌کنند/ نباید با ایجاد نارضایتی در مردم زمینه سوءاستفاده دشمن را فراهم کرد

  نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم اهداف انقلاب را فدای تنگناهای اقتصادی نمی‌کنند، گفت: نباید با ایجاد نارضایتی در مردم زمینه سوءاستفاده دشمن را فراهم کرد.

  به گزارش واران، اسدالله عباسی با اشاره به تجمعات مردم در شهرهای مختلف ایران از جمله مرکز استان گیلان اظهار کرد: مردم اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را فدای تنگناهای اقتصادی نمی‌کنند.

  وی با تأکید بر ساماندهی هرچه سریع‌تر معضلات اقتصادی در کشور افزود: مسؤولان باید به فکر اشتغال جوانان، تولید و شکوفایی اقتصادی باشند.

  عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مشکلات مردم باید رسیدگی شود، گفت: باید فقر در کشور کاهش یابد و اعتبارات و منابع در کشور عادلانه توزیع شود.

  نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نباید باعث ناراحتی و نارضایتی مردم شد، خاطرنشان کرد: نباید با ایجاد نارضایتی در مردم زمینه سوءاستفاده دشمن را فراهم کرد.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر وحدت و همدلی در بین مسؤولان نظام، گفت: باید با هماهنگی و وحدت در جمهوری اسلامی به‌گونه‌ای مقاومت و مردم‌داری کنند که دشمنان راه نفوذ در کشور نداشته باشند.

  عباسی با تأکید بر اینکه مردم نباید اجازه به دشمن بدهند تا بانفوذ در ابعاد کشور فتنه‌ای جدید را ایجاد کنند، افزود: مردم ایران خالق حماسه ۹ دی هستند و امیدواریم به‌ موقع وارد صحنه شوند و اجازه نفوذ و سوءاستفاده به دشمنان را ندهند.

  منبع: فارس

  انتهای پیام/

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro