ایران یکی از 4 قدرت برتر دنیا در سال 2030

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۰ دی ۹۱ - ۹:۰۵

  کد خبر : 5794

  ایران یکی از ۴ قدرت برتر دنیا در سال ۲۰۳۰

  به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، علی گرجی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان شهرکرد اظهار داشت: انقلاب اسلامی …

  به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، علی گرجی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان شهرکرد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از پرفروغ‌ترین انقلاب‌های دنیا بود که با به سرانجام رسیدن آن لرزه عظیمی بر پیکره استکبار جهانی وارد کرد.

  وی افزود: آمریکایی‌ها هر ۱۸ سال یکبار یک چشم‌انداز برای خود مشخص می‌کنند و طبق آخرین گزارشات آن‌ها در چشم‌انداز ۲۰۳۰ ایران را جزو چهار قدرت برتر دنیا قلمداد کرده‌اند که با وجود تحریم‌ها همچنان قدرتمندانه در میدان مقاومت می‌کند.

  گرجی با بیان اینکه از پنج تا ۱۱ بهمن همه به استقبال بهار انقلاب اسلامی ایران می‌رویم متذکر شد: در این مدت تمامی مساجد و ادارات لباس و رخت عزای حسینی را از تن بیرون کرده و تمامی اماکن عمومی رنگ شادی به خود خواهند دید.

  وی اجرای ۳۴ برنامه تاثیرگذار را از برنامه‌های اولویت‌دار سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: داشتن آمار زیاد برنامه و جشن مهم نیست و ما در تلاش هستیم تا ۳۴ برنامه تاثیرگذار با بازتاب گسترده را در تمامی نقاط استان چهارمحال و بختیاری اجرا کنیم.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتخاب ۳۴ مسجد در مراکز شهرستان‌ها و شهرها برای برگزاری جشن دهه فجر خبر داد و اذعان داشت: به گفته مقام معظم رهبری مردمی‌ترین جشن در دنیا را مردم کشور ما برگزار می‌کنند، پس باید تمامی اماکن و هیئت‌ها برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این جشن مردمی کمک کنند.

  این مسئول متذکر شد: هنوز هم دلیرمردانی از زمان انقلاب هستند که گنجینه‌ای نهفته از خاطراتی انقلابی را در سینه دارند، می‌توان از این شیرمردان خواست تا با شرکت در محافل به خاطره گویی از انقلاب بپردازند.

  وی از خرید ۱۷ میلیون تومان پرچم کوچک به مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت: تمامی اقلام لازم برای روز جشن و راهپیمایی در دست تهیه است، فقط لازم است برای از بین نرفتن امکانات آن‌ها را در روز ۲۲ بهمن بین جمعیت حاضر توزیع کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro