2 کشتارگاه‌ مرغ صومعه‌سرا بازدید شدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ تیر ۹۱ - ۱۱:۴۸

  کد خبر : 583

  ۲ کشتارگاه‌ مرغ صومعه‌سرا بازدید شدند

  سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با همراهی مدیرکل تعزیرات حکومتی از دو کشتارگاه‌ صنعتی عرضه مرغ در صومعه‌سرا …

  سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با همراهی مدیرکل تعزیرات حکومتی از دو کشتارگاه‌ صنعتی عرضه مرغ در صومعه‌سرا به صورت سرزده بازدید کردند.

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس، به منظور کنترل روند نظارت بر عرضه مرغ و نیز رصد کردن مراحل کشتار و توزیع مرغ گرم در استان، هیئتی متشکل از سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، مدیرکل تعزیرات حکومتی، رئیس شعبه ۴ تعزیرات حکومتی استان و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه‌سرا ظهر امروز از دو کشتارگاه صنعتی مرغ در شهرستان صومعه‌سرا به صورت سرزده بازدید کردند.

  دو واحد مذکور شامل کشتارگاه صنعتی پرندک خزر و شرکت گیلان کشتار بوده که مورد بازدید قرار گرفته است.

  در این برنامه از مراحل تحویل مرغ زنده و آماده سازی آن برای عرضه در واحدهای صنفی بازدید به عمل آمد و مدیران واحدهای مذکور نیز گزارشی از نحوه و میزان روزانه دریافت مرغ زنده و کشتار و آماده‌سازی برای توزیع در بازار و نیز مشکلات و موانع موجود ارائه کردند.

  همچنین روند توزیع مرغ در فروشگاه‌های بزرگ شهر رشت نیز روز گذشته با حضور سرزده هیئت مذکور مورد بازدید قرار گرفت.

  در جریان این بازدید علی منتظری سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان و رضا قشلاقی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با حضور در چند فروشگاه بزرگ عرضه مرغ از نزدیک بر روند توزیع این کالا نظارت کردند و نظرات مراجعان و مدیران فروشگاه‌های مذکور را در باره مسائل مرتبط با موضوع جویا شدند.

  بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان هر روز در سطح فروشگاه‌های بزرگ توزیع مرغ و نیز کشتارگاه‌های صنعتی مرغ حضور می‌یابند و بر روند تولید و عرضه این محصول نظارت مستقیم دارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro