جریانی ترسو می خواهد زمینه مذاکره بر سر قدرت دفاعی کشور را فراهم کند/ مردم در 22 بهمن جواب خزعبلات ترامپ را خواهند داد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۰ بهمن ۹۶ - ۱۵:۵۰

  کد خبر : 59207
  امام جمعه موقت صومعه سرا:

  جریانی ترسو می خواهد زمینه مذاکره بر سر قدرت دفاعی کشور را فراهم کند/ مردم در ۲۲ بهمن جواب خزعبلات ترامپ را خواهند داد

  امام جمعه موقت صومعه سرا در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: اگر امروزه برخی به اسم تعامل با جامعه جهانی بخواهند دست از مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی بردارند و از مظلومان چشم بپوشند این یعنی مرگ انقلاب.

  به گزارش واران، امام جمعه موقت صومعه سرا در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه خدا را شکر که وصیت نامه امام هست اظهار داشت: منتهی برای تداوم انقلاب مفسر صحیح و درست خط امام خمینی امام خامنه ای است.

  وی با اشاره به اینکه همه مدیریت مبارزات انقلاب تحت زعامت شخص تربیت شده در دانشگاه اهل بیت بود که شجره خبیثه شاهنشاهی خشکید افزود: اگر امروز عده ای خواب برگشت آن روزها را می بینند باید به آنها گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه.

  حجت الاسلام اقدامی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان در قالب جنگ نرم و موزیانه و با هدف تغییر گفتمان در حال نفوذ هستند اظهار کرد: برخی قصد دارند این انقلاب را از درون تهی کنند ولی انقلاب زنده است،

  امام جمعه صومعه سرا تصریح کرد: اگر امروزه برخی به اسم تعامل با جامعه جهانی بخواهند دست از مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی بردارند و از مظلومان چشم بپوشند این یعنی مرگ انقلاب.

  وی با اشاره به اینکه امروز جریانی ترسو همراه با بوقهای خارجی می خواهند زمینه مذاکره بر سر قدرت دفاعی کشور را فراهم کنند افزود: ما به آنها نشان خواهیم داد بر سر آرمان ها با هیچکس عهد اخوت نبسته ایم و به قول مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود.

  اقدامی با بیان اینکه وقتی خود آمریکا خواسته یا ناخواسته به قدرت ایران اشاره می کند اظهار داشت: وقتی ادعا می کنند این موشکهای ایرانی است که یمنی ها شلیک می کنند یعنی ناخواسته به داشتن قدرت موشکی ما اعتراف کرده اند، البته ما در یمن حضور نداریم.

  امام جمعه صومعه سرا با تاکید بر اینکه باید جواب خزعبلات ترامپ را بدهیم گفت: راهبرد دشمنان فشار به ایران است اما مردم جواب خیمه شب بازی های جدید آمریکا را در روز ۲۲ بهمن خواهند داد.

  انتهای پیام/

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro