امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 21 March , 2019
امروز : پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - 15 رجب 1440
شناسه خبر : 59218
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اخبار گیلان, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰ |

به‌ زودی افراد فاقد صلاحیت مدیریت از رأس حکومت کنار خواهند رفت ! +تصاویر

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه به‌زودی افراد فاقد صلاحیت مدیریت از رأس حکومت کنار می‌روند گفت: به‌زودی راه برای نیروهای مؤمن، دانا، باکفایت و متخصص گشوده خواهد شد.

به‌ زودی افراد فاقد صلاحیت مدیریت از رأس حکومت کنار خواهند رفت ! +تصاویر

به گزارش واران، به نقل از آستان‌خبر؛ محمود احمدی‌نژاد عصر امروز در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) مسکن مهر رشت با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: تاریخ گیلان سرشار از مجاهدت‌های قهرمانانه درراه استقلال و عزت ایران است

وی با بیان اینکه مبارزات مردم گیلان با استبداد در دوران انقلاب و دفاع مقدس برگ زرینی برای تاریخ ایران است گفت: شهید میرزا کوچک خان جنگلی الگوی عزت و استقلال‌طلبی و خدمت به مدرم است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بهترین سخن، سخن از انقلاب است افزود: شک نداریم که انقلاب ما دستاوردهای عظیم و بی‌سابقه‌ای برای بشریت به ارمغان آورده است اما زمانی که شرایط امروز کشور و برخی عملکرد‌ها را با خواست و مطالبات و آرمان‌های انقلاب مقایسه می‌کنیم فاصله عمیقی که موجب نگرانی عمومی در بین مردم شده مشاهده می‌کنیم.

احمدی‌نژاد با تأکید بر اینکه برخی انقلاب اسلامی را تمام‌شده تصور می‌کنند تصریح کرد: این افراد می‌خواهند این تصور را عمومی کنند و عملکردهای نادرست خود را به‌حساب انقلاب بگذارند و انقلاب را شکست‌خورده و ناموفق معرفی کنند.

وی با اذعان به اینکه نابسامانی موجود در کشور به دلیل انحراف از انقلاب است گفت: اگر انقلاب را درست بشناسیم فردای روشن‌تری خواهیم داشت، انقلاب یک جرقه از روی عصبانیت از وضع موجود آن زمان نبود بلکه یک بیداری و حق‌طلبی بود.

رئیس‌جمهور سابق کشور با تأکید بر اینکه اگر انقلاب برای جابجایی قدرت صورت می‌گرفت باید همان روزها تمام می‌شد افزود: انقلاب اسلامی ایران تحولی اساسی در آرمان‌های ملت ایران به وجود آورد.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه هدف انقلاب اسلامی ایران تنها تغییر ظواهر نبود خاطرنشان کرد: چه کسی حاضر می‌شد برای تغییر در ظواهر شکنجه شود، سختی بکشد و جان خود را فدا کند پس این انقلاب فرای ظواهر و ادبیات‌ بود.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران با انقلاب اسلامی می‌خواستند شیوه سازوکار کشور را تغییر دهند اظهار کرد: انقلاب ما برآمده از آرزوهای تاریخی ملت ایران بود، بهمن ۵۷ فرصتی شد تا مطالباتی که مردم ۱۰۰ سال به دنبال آن بودند محقق شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مطالبه مردم در انقلاب ۵۷ کرامت، آزادی و برابری بود تصریح کرد: این خواست تاریخی و فطری مردم ایران و تمام بشریت است که در سایه عدالت و برابری بدون فقط و تبعیض زندگی کنند.

احمدی‌نژاد با تأکید بر اینکه تنها انسان می‌تواند مظهر اسما الهی باشد گفت: خداوند عالم جهان را برای خدمت به انسان خلق کرده است و می‌خواهد خلیفه‌اش در زمین باعزت و کرامت زندگی کند.

وی با بیان اینکه شیاطین جهان به دلیل خودبرتربینی در مقابل اراده الهی و انسان ایستاده‌اند گفت: استکبار جهانی می‌خواهد انسان را خوار و ذلیل و شکست‌خورده معرفی کنند اما مقصدی که خداوند در نظر گرفته محقق خواهد شد‌.

رئیس‌جمهور سابق کشور شکوفایی انسان را درگرو داشتن عزت، کرامت و عدالت دانست و افزود: امکان ندارد بدون تحقق عزت و عدالت حقیقت انسان در عالم نمود پیدا کند حتی توحید خداوندی نیز باید در سایه این ارزش‌ها محقق شود.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه اگر اعمال نیک انسان توأم با ریا و تزویر باشد بی‌فایده است تصریح کرد: اگر کاری را از روی ریا انجام دهیم نه‌تنها باارزش نیست بلکه ضد ارزش است، هدف نخست انبیای الهی نیز انتخاب آزادانه انسان بود.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی جهشی در جهان ایجاد کرد گفت: هر حرکتی که در راستای این جهش و پیشبرد جمهوری اسلامی به قله‌های کمال باشد ارزشمند است و امروز این انقلاب متعلق به همه بشریت است و با سرعت در حال پیشروی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بیداری اسلامی که جهان را در برگرفته است اظهار کرد: امروز تمام ملت‌های جهان در حال پیوستن به یک حقیقت روشن هستند و مطالبات مردم جهان به اشتراکی احد برای تحقق عدالت و ایجاد انقلاب جهانی رسیده است.

احمدی‌نژاد با اشاره به نارضایتی مردم از وضع موجود گفت: این نارضایتی مختص ایران نیست بلکه متعلق به همه دنیا است، توده مردم از بی‌عدالتی، فساد، فقر، تبعیض و فاصله طبقاتی ناراضی هستند و می‌گویند چرا یک عده اقلیت حقوق آن‌ها را پایمال می‌کنند.

وی با بیان اینکه عده قلیلی در دنیا به دنبال چپاول اموال مردم هستند افزود: رهبر انقلاب نیز بارها از وضعیت معیشتی که برای مردم ایجادشده است گلایه کردند چراکه وضع رفاه و آسایش مردم نابسامان است.

رئیس‌جمهور سابق کشور با تأکید بر اینکه ثروتی که متعلق به مردم است باید بین مردم تقسیم شود گفت: ملت ایران انسان‌دوست و خواستار تحقق این ارزش‌ها نه‌تنها برای خود بلکه برای تمامی بشریت هستند.

احمدی‌نژاد با تأکید بر اینکه اکثریت قاطع ملت ایران با ظلم و فساد مخالف‌اند اظهار کرد: استقلال، آزادی، خدمتگزاری، برابری و پیشرفت خواست اکثریت ملت ایران است، ملت ایران طرفدار رفاه و عدالت است.

وی با بیان اینکه انقلاب امروز صاحب دارد و صاحب آن مردم هستند گفت: همان صاحبی که در سال ۵۷ دل‌ها را به یکدیگر پیوند زد در این ۴۰ سال نیز مسائل کلان و اساسی ملت را حفظ کرده و پیرامون انقلاب ۵۷ متحد کرده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی خودخواهی و بدعمل کردن‌ها کام ملت را تلخ کرده است تصریح کرد: این افراد نارضایتی را به توده مردم تحمیل وزندگی را برایشان دشوار کرده‌اند، این رفتارها عواطف و احساسات پاک ملت ایران را خدشه‌دار و امید را به یاس تبدیل کرده است اما با اتحاد و همدلی و عنایت امام زمان از این مرحله عبور خواهیم کرد.

احمدی‌نژاد با تأکید بر اینکه اصلاحات اساسی به دست ملت انجام می‌شود بیان کرد: هر کس در برابر خواست ملت بایستد باید از صحنه کنار رود و چه سرنوشت تلخی در انتظار چنین کسانی خواهد بود.

وی با اشاره به فرصت رایگانی که کارشکنی مسئولان به دست بیگانگان می‌دهد افزود: کسانی که در برابر اصلاح وضع کشور و منافع انقلاب کارشکنی می‌کنند، فرصت رایگانی به بیگانگان می‌دهند تا در امور داخلی ما دخالت کنند و این عملی ضدانقلابی است.

رئیس‌جمهور سابق کشور آینده کشور را از آن ملت ایران دانست و گفت: دست خدا بالاتر از دست‌هاست، به‌زودی نصرت الهی برای پیروزی حق و سرافرازی ملت ایران و نابودی باطل محقق می‌شود و این وعده خداوند است و او از وعده‌اش تخلف نمی‌کند.

احمدی‌نژاد با اذعان به اینکه به‌زودی افراد فاقد صلاحیت مدیریت از رأس حکومت کنار می‌روند تصریح کرد: به‌زودی راه برای نیروهای مؤمن، دانا، باکفایت و متخصص گشوده خواهد شد و بار دیگر جامعه آرمان‌خواه ایران راه خود را برای نیل به اهداف بلند انسانی طی می‌کند، کرد به‌زودی ملت بزرگ ایران نام زیبای ایران را در جهان طنین‌انداز خواهند کرد.

پایان پیام/

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.