آخرین به روز رسانی وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها/6 محور همچنان مسدود هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۲ دی ۹۱ - ۱۱:۱۸

  کد خبر : 5934

  آخرین به روز رسانی وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها/۶ محور همچنان مسدود هستند

  به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل ازاداره اطلاع رسانی راهور ناجا ؛در آخرین به روز رسانی جمعه ۲۲ …

  به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل ازاداره اطلاع رسانی راهور ناجا ؛در آخرین به روز رسانی جمعه ۲۲ دی ماه (در استانهای خراسان رضوی،گلستان و مازندران) به سمت شمال شرقی کشور بارش برف و باران گزارش شده است.

  ***یخبندان و کولاک در ۶ محور
  کردستان(محور بانه به سقز _سقز به مریوان)، (ساری به کیاسر و سمنان) ،استان مازندران(سردشت به مریوان) ،در استان البرز(شمشک به دیزین) در استان اردبیل و گیلان(محورهای پونه به خلخال)، مازندران(عباس به کلاردشت) براساس گزارش اداره اطلاع رسانی راهور ناجا به علت کولاک و یخبندان همچنان مسدود هستند.

  توصیه پلیس: در محورهای دیگر رانندگان حتما از زنجیر چرخ استفاده کنندو در صورت امکان از محورهای کوهستانی در جهت رفاه حال مسافران و جلوگیری از تصادفات و غیره استفاده نشود.

  ************

  اکثر محورهای استان سمنان ،کرمانشاه،چهارمحال و بختیاری،همدان و در استانهای اردبیل(محورهای مغان و گرمی) اصفهان(محور سمیروم،نجف آبادو قورقچی)ایلام (محور فراآبله) گلستان(محورهای خوش ییلاق) گیلان(محورهای دیلمان،اثالم،خلخال،ماسوله،گردن حیران) و استان مرکزی(محور ساوه ،همدان) با بارش برف همراه است که توصیه می شود رانندگان در طول تردد در این محورها حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

  در استانهای خراسان رضوی ،خراسان شمالی،کهگلویه و بویر احمد،استان گلستان،گیلان و استان هرمزگان (محور میناب-جاسک) بارش باران گزارش شده است.

  بر اساس این گزارش ؛ در تمامی محورهای کوهستانی تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

  توصیه پلیس به مسافران این است که از تردد در جاده ها در طول شب پرهیز کنند و مسافرت خود را به روز موکول کنند و در طول سفرتمامی وسایل ایمنی (بخصوص زنجیر چرخ)را به همراه داشته باشند و با رعایت اصول ایمنی و مقررات رانندگی کنند.

  **۶ محور به علت بارش برف مسدود شدند

  در استان البرز(محور شمشک به دیزین) ،اردبیل به گیلان(محور پونه به خلخال) ،مازندران(محور عباس آباد به کلاردشت) ، مرکزی(محور اراک به ازنو) ،آذربایجان غربی (سردشت به مهاباد) ،کردستان (بانه به سقز)(سقز به مریوان) تا اطلاع ثانوی به علت بارش برف مسدود هستند گفتنی ایست : پلیس به منظور رفاه حال مسافران از خودروهایی که فاقد زنجیر چرخ هستند ممانعت به عمل خواهد آورد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro