اکنون نوبت ماست به صحنه بیاییم / کاری کنیم مردم همیشه در صحنه از مسئولین ناامید نشوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ - ۱۱:۴۶

  کد خبر : 59343
  فرماندار صومعه سرا :

  اکنون نوبت ماست به صحنه بیاییم / کاری کنیم مردم همیشه در صحنه از مسئولین ناامید نشوند

  فرماندار صومعه سرا با اشاره به راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن گفت: مردم نشان دادند که چقدر به آرمانهای نظام وفادار هستند و این حضور پرشور وظیفه همه ما را سنگین تر می کند.اکنون نوبت ماست که پای کار آمده و پاسخگو باشیم با تلاش و خدمت صادقانه و با مدیریت صحیح ضوابط به صحنه آمده و کاری کنیم که مردم همیشه در صحنه و شریف از مسئولین ناامید نشوند.

  به گزارش واران، علی فتح اللهی  فرماندار صومعه سرا در جلسه کمیته تخصیص آب که با حضور بخشداران تابعه برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیران و مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم نشان دادند که چقدر به آرمانهای نظام وفادار هستند و این حضور پرشور وظیفه همه ما را سنگین تر می کند.

  وی افزود: اکنون نوبت ماست که پای کار آمده و پاسخگو باشیم با تلاش و خدمت صادقانه و با مدیریت صحیح ضوابط به صحنه آمده و کاری کنیم که مردم همیشه در صحنه و شریف از مسئولین ناامید نشوند.
  فرماندار در ادامه سخنانش در خصوص تخصیص آب و آب بندانها گفت :دستگاه های مرتبط اسامی آب بندانها برای لایروبی و بررسی برای گرفتن مجوز با مسئولیت اداره منابع طبیعی و پیگیری های دیگر را اعلام نمایند و در صورت نیاز به پروانه موقت اکتفا نموده و مشکلات را تا حدودی مرتفع نمایند و نسبت به دائمی کردن آن پروانه ها از طریق دستگاه های ذیربط اقدام نمایند.
  فتح اللهی با اشاره به مجتمع گردشگری در نوخاله گفت : انتظار داریم ظرف یک هفته مشکلاتش رفع و نتیجه به بخشداران اعلام گردد.

  وی افزود: در محدوده سیاه درویشان با توجه به املاک نزدیک آب که بستر رودخانه محسوب می شود شرکت عملیات لایروبی را در تاریخ ۹۶/۱۱/۲۴
  شروع و سایر هماهنگی ها توسط بخشدار و امور آب و منابع طبیعی انجام گردد.

  فتح اللهی بر لزوم اعلام گزارش در خصوص ایستگاه پمپاژ لالم و جابجایی آن تاکید داشت و افزود: هماهنگی های کانال در حال تعریض روستای مردخه توسط شهردار انجام و پیگیریهای لازم صورت پذیرد.

  فرماندار صومعه سرا در پایان بر لزوم تکرار این نشست و جلسات کمیته تخصیص آب با توجه به زمان بندی و شرایط جوی حداکثر ظرف ۱۲ روز تاکید کرد.

  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro