استقلال را در آزادی زمین گیر می کنیم/ رفع مصدومیت بازیکنان مس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۵ دی ۹۱ - ۹:۴۸

  کد خبر : 6069

  استقلال را در آزادی زمین گیر می کنیم/ رفع مصدومیت بازیکنان مس

  کرمان – خبرگزاری مهر: سرمربی مس کرمان با اشاره به آمادگی مس کرمان برای شکست استقلال گفت: راه کسب امتیاز …

  کرمان – خبرگزاری مهر: سرمربی مس کرمان با اشاره به آمادگی مس کرمان برای شکست استقلال گفت: راه کسب امتیاز در ورزشگاه آزادی را می دانیم.

  لوکا بوناچیچ در گفتگو با مهر در خصوص بازی امروز مس کرمان و استقلال تهران گفت: مسابقه در ورزشگاه آزادی و در مقابل تعداد زیاد تماشاگر برای بازیکنان مس کرمان عادی است زیرا مس کرمان تیم با تجربه ای در لیگ برتر ایران است و خود من هم چندین بار در این ورزشگاه تیمهای مختلفی را هدایت کرده ام.

  وی افزود: تمرینات هفته گذشته تیم مطلوب بوده است و در این مدت نحوه بازی استقلال و نقاط ضعف و قدرت این تیم را بررسی کرده ایم و جای نگرانی وجود ندارد.

  سرمربی مس کرمان با اشاره به اتخاذ تدابیر لازم برای کسب امتیاز در ورزشگاه آزادی گفت: هدف ما تنها کسب امتیاز است و برای هدفمان تلاش می کنیم.

  بوناچیچ با اشاره به حضور ۱۰ روزه اش در مس کرمان گفت: خوب این یک حقیقت است که من یک تیم را تنها چند روز است که تحویل گرفته ام و این تیم نیز نیاز به تقویت فنی، روحیه و زمان دارد به همان دلیل نمی توان انتظار معجزه را داشته باشیم با این وجود تک تک اعضای تیم برای افتخار آفرینی به میدان خواهیم رفت.

  وی با ابراز خرسندی از رفع مصدومیت بازیکنان مس گفت: در برخی نقاط زمین بازیکنان باید سعی بیشتری برای تقویت تیم انجام دهند با این وجود بازگشت بازیکنان مصدوم بسیار امیدوار کننده است.

  سرمربی مس کرمان تاکید کرد مس کرمان با گذشت زمان به یکی از بهترین تیمهای لیگ برتر تبدیل خواهد شد و خاطرات خوبم را با این تیم بار دیگر تکرار می کنم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro