دنیا خود را در مقابل توان هسته ای ایران به خواب زده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۰ فروردین ۹۷ - ۱۲:۰۸

  کد خبر : 60723
  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس:

  دنیا خود را در مقابل توان هسته ای ایران به خواب زده است

  کاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران هر چه بخواهد همان است و مردم تاکید بر داشتن فن آوری هسته ای دارند.

  به گزارش واران، کاظم دلخوش، نماینده صومعه سرا به مناسب روز ملی فناوری هسته ای افزود: متاسفانه دنیا در مورد حق داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران خود را به خواب زده است.

  وی تاکید کرد:رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها برحق مشروع وشرعی ایران درمورد داشتن فناوری هسته ای تاکید فرمودند ضمن اینکه اعلام کردند که به عنوان مسلمان شرعا مجاز به استفاده غیر مشروع از سلاح هسته ای نیستیم.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه سوخت های هسته ای به اقتصاد مولد کشور کمک می کند گفت: هم اکنون بسیاری از کشورهای همسایه ایران از انرژی هسته ای بهره مند هستند اما هرچند ایران در مجامع بین المللی صلح آمیز بودن فعالیت خود را اثبات کرده ولی شاهد سنگ اندازی های غرب درمقابل جمهوری اسلامی ایران هستیم.

  وی افزود: غرب یک روز فناوری هسته ای و یک روز بحث موشکی ایران را مطرح می کند و این در شرایطی است که دفاع از کشور حق هر حکومت و ملتی محسوب می شود.

  نماینده صومعه سرا تاکید کرد:ملت ما هر چه بخواهد همان است و ملت ایران تاکید بر داشتن فناوری هسته ای دارد و برای رسیدن به آن از دولت و حاکمیت حمایت کرده لذا ما هم به عنوان نمایندگان مجلس از خواسته های مردم حمایت می کنیم .


  منبع : جام جم آنلاین

  يک ديدگاه

  1. انسجام شهری گفت:

   باسلام خدمت سایت محترم . شما با غیرت و با تعصب خاص پیام و مشکلات مردم صومعه سرا را به گوش مسئولین میرسانید. درسال جدید پیگیر توسعه در تالاب بنام صومعه سرا، توسعه کوهستان به شهرستان صومعه سرا شوید.
   اگر به انسجام و اتحاد بیشتر صومعه سرا اعتقاد دارید باید تلاش شود دهستان کسماء جزء حوزه شهری صومعه سرا شود این کار باید با همکاری نماینده محترم جناب دکتر دلخوش شود. در آینده نزدیک گوراب زرمیخ و بخش ها به بهانه دوری راه نداشتن امکانات شهری درخواست شهرستان شده از مسئولین می کنند، که موافق میشود.
   مردم صومعه سرا درسال۱۳۹۷ میهمانانشان برای دیدن مناظر زیبا و دلنشین به فومن و ماسال می بردند.
   متاسفاً صومعه سرایان این قدر وعدهای توخالی شنیداند که هیچ خبری برایشان خوشحال کنند نیست شورای اسلامی شهر با کم کاری شهرما را به روستای بزرگ تبدیل کرداند که فاقد چهره شهری و خدمات مفید شهری شده.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro