واکنش شهردار تولمات به ماجرای پاره کردن بنر عباسی توسط گروهی ناشناس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷ - ۲۱:۰۶

  کد خبر : 60862
  وارد بعد سیاسی نمی شوم؛

  واکنش شهردار تولمات به ماجرای پاره کردن بنر عباسی توسط گروهی ناشناس

  حکمت توفیقی شهردار تولمات با تاکید بر اینکه اطلاعی از اینکه چه کسانی اقدام به پاره کردن بنر سخنرانی عباسی کرده اند در دست ندارد گفت: بنر پاره کردن اشتباه است، چرا بنر را پاره کرده اند؟ من وظیفه ام را انجام دادم و وارد بعد سیاسی مسئله نمی خواهم بشوم.

  حکمت توفیقی شهردار تولمات در گفتگو با واران با بیان اینکه امروز صبح بخشدار طی تماسی اطلاع داد که بنر آقای عباسی را پاره کرده اند اظهار داشت: به علت اینکه این بنر بسیار ناجور پاره شده بود بنده به همکاران گفتم سریع آن را جمع کنند ولی داربست را برندارند تا بنر بعدی را بیاورند و نصب کنند.

  وی با اشاره به اینکه بنر پاره شده را ما معمولا دور می اندازیم افزود: ولی در این مورد بنر را نگه داشتیم تا بیایند از ما تحویل بگیرند، من هم تماس گرفتم و اطلاع دادم به برگزار کنندگان مراسم و آنها هم از ما تشکر کردند بابت خبررسانی.

  توفیقی با تاکید بر اینکه اطلاعی از اینکه چه کسانی اقدام به پاره کردن بنر سخنرانی عباسی کرده اند در دست ندارد گفت: بنر پاره کردن اشتباه است، چرا بنر را پاره کرده اند؟ من وظیفه ام را انجام دادم و وارد بعد سیاسی مسئله نمی خواهم بشوم.

  شهردار تولمات در خصوص پیگیری عاملان پاره کردن بنر تصریح کرد: باید برویم از اهالی سوال کنیم و ببینیم آنجا دوربینی بوده یا نه و خود اعضای برگزار کننده می توانند بیایند پیگیری کنند و مانعی برای پیگیری وجود ندارد.

   

   

  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro