بحران آب کشاورزان گیلانی مرتفع شود | رئیس مجلس پیگیر موضوع اشتغال در کشور باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۷ اردیبهشت ۹۷ - ۱۷:۵۶

  کد خبر : 60879
  دلخوش در صحن علنی مجلس:

  بحران آب کشاورزان گیلانی مرتفع شود | رئیس مجلس پیگیر موضوع اشتغال در کشور باشد

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه بحران آب کشاورزان گیلانی مرتفع شود، گفت: از رئیس مجلس می خواهم پیگیر موضوع اشتغال در کشور باشد.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحران آب کشاورزان گیلانی مرتفع شود، گفت: از رئیس مجلس می خواهم پیگیر موضوع اشتغال در کشور باشد.

  سید کاظم دلخوش اباتری در تذکر شفاهی گفت: بحران آب کشاورزان استان گیلان و به ویژه کشاورزان حوزه انتخابیه اینجانب را در بر گرفته است، بنابراین خواستار توجه ویژه مسئولان در این زمینه هستم.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از وزرای دولت به جهت پیگیری رفع بحران آب در کشور تشکر می کنم و تقاضا دارم با اقدامات کارآمد مشکلات کشاورزان گیلانی را نیز برطرف کنند.

  دلخوش در تذکر دیگر خطاب به بانک مرکزی گفت: تعدادی عابربانک به سرقت رفته که وزن سنگینی دارند، بنابراین درخواست دارم این موضوع از بانک مرکزی پیگیری و مرتفع شود.

  يک ديدگاه

  1. ایرانی گفت:

   اگر می خواهید ایجاد شغل کنید باید تمام رودخانه های بزرگ و تالاب و بنادر دریای کاسپین به امر گردشگری دریای اقدام کنند
   حتی می توان در برخی از شهرها و روستای دور یا نزدیک بدن نیاز ماشین به راحتی با قایق های ایمن و مناسب مسافرت کرد.
   خوشبخاتانه شهرستان صومعه سرا در این امر شرایطی بسیار مناسب دارد.
   برای اولین بار گردشگری آبی رودخانه ها رااندازی میشود باید زیر ساخت مناسب توسط مسئولین ایجاد کرد. صدهای شغل جدید قانونمند احیاء می شود.
   اینقدر به مرکز شهرستان صومعه سرا کم توجه ای شده هر روستا فقط نام خود را معرفی می کند.. و نیاز نمی بیند خود را تابعه شهرستان صومعه سرا بداند مثل : هنرستان کشاورزی بهمبر ، ندامت گاه ضیابر ، تالاب سیاه درویشان ، تالاب سلکه ، تالاب دیگر … مسافران عبوری نمی دانند شهرستان صومعه سرا از کجا شروع شده و تا کجا پایان می یابند

   باید پیگیر توسعه تالاب بنام صومعه سرا، توسعه کوهستان به شهرستان صومعه سرا شوید.
   باید تلاش شود دهستان کسماء جزء حوزه شهری صومعه سرا شود در آینده نزدیک گوراب زرمیخ و بخش ها به بهانه دوری راه نداشتن امکانات شهری درخواست شهرستان شده از مسئولین می کنند، که موافق میشود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro