واکنش جالب بهمنی به حکم انفصال از خدمتش!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳ بهمن ۹۱ - ۱۶:۰۸

  کد خبر : 6208

  واکنش جالب بهمنی به حکم انفصال از خدمتش!

  رئیس کل بانک مرکزی در نخستین واکنش به حکم یکسال انفصال از خدمت خود توسط دیوان محاسبات کشور گفت: بحث …

  رئیس کل بانک مرکزی در نخستین واکنش به حکم یکسال انفصال از خدمت خود توسط دیوان محاسبات کشور گفت: بحث برداشت از حساب بانک‌ها توسط بانک مرکزی کاملا براساس مصوبه هیئت وزیران است.

  http://www.afkarnews.ir/images/docs/000186/n00186070-b.jpg

  به گزارش واران نیوز به نقل از مهر»محمود بهمنی در اولین واکنش نسبت به صدور حکم یکسال نفصال از خدمت وی توسط دیوان محاسبات کشور گفت: بحث برداشت از حساب بانکها توسط بانک مرکزی کاملا براساس مصوبه هیئت وزیران است و این برداشت انجام شده به صورت علی الحساب است.
  وی تصریح کرد: تمام برداشت‌های انجام شده توسط بانک مرکزی از حساب بانک‌ها براساس مصوبه هیئت دولت به حساب خزانه واریز شده که تمام مدارک آن موجود است.

  رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تاکنون بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد ریال به صورت علی الحساب برداشت از حساب بانک‌ها انجام شده است، اظهار داشت: بانک مرکزی براساس مصوبه هیئت دولت در صورت نیاز باز هم از حساب بانکها برداشت و به حساب خزانه واریز می کند.

  بهمنی تاکید کرد: بحث حکم انفصال که از سوی دیوان محاسبات کشور که دوشنبه هفته جاری ابلاغ شده، به هیچ عنوان به معنی انفصال از ریاست بانک مرکزی نیست بلکه موضوع تسریع در رسیدگی به تخلفات بانکها مطرح است که مدارک آن در اختیار دیوان محاسبات برای بررسی بیشتر تخلفات بانکهای متخلف گذاشته شد.

  روابط عمومی بانک مرکزی روز گذشته در اقدامی شتابزده، صدور حکم انفصال از خدمت بهمنی توسط دیوان محاسبات کشور را تکذیب و خبرگزاری “مهر” را تهدید به شکایت کرده بود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro