احمدی‌پور: روحانيان طرح هجرت در زمينه آموزش قرآن تلاش كنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۴ بهمن ۹۱ - ۱۹:۲۱

  کد خبر : 6260

  احمدی‌پور: روحانیان طرح هجرت در زمینه آموزش قرآن تلاش کنند

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا خواستار سعی و تلاش بیشتر روحانیون طرح هجرت در زمینه آموزش قرآن شد و گفت: مبلغین …

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا خواستار سعی و تلاش بیشتر روحانیون طرح هجرت در زمینه آموزش قرآن شد و گفت: مبلغین با خانه‌های قرآن این اداره در روستاها همکاری بیشتری داشته باشند.

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایکنا»حجت‌الاسلام والمسلمین منوچهر احمدی‌پور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صومعه‌سرا روز گذشته، ۳ بهمن‌ماه در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین داوود محسنی، روحانی طرح هجرت شهرستان صومعه‌سرا اظهار کرد: ما باید تمام تلاش و سعی خود را جهت بالابردن سطح آگاهی و بینش در زمینه‌های فرهنگی، قرآنی، احکام، عقاید و مخصوصا پاسخ مناسب و علمی به شبهات گوناگون در منطقه به کار ببریم تا هم رضایت خداوند را فراهم کنیم و هم از هدف اصلی خود دور نشویم.

  حجت‌الاسلام احمدی‌پور همچنین خواستار سعی و تلاش بیشتر روحانیون طرح هجرت در زمینه آموزش قرآن شد و تصریح کرد: مبلغین با خانه‌های قرآنی این اداره در روستاها همکاری بیشتری داشته باشند.

  وی ادامه داد: تعامل و همکاری روحانی محل با هیئت امناء مسجد می‌تواند روستا را در برگزاری مراسمات مذهبی و ملی و حتی در حل مشکلات مردم یاری کند.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه شورای هیات مذهبی باید جایگاه واقعی خود را در سطح شهرستان به‌ دست آورد اذعان کرد: شورای هیات مذهبی نقش بسیار مهمی در نظارت بر فعالیت هیئت‌های مذهبی دارند و می‌توانند با برگزاری جلسات فرهنگی، مذهبی در سطح شهر و منطقه، به فعالیت خود تداوم بخشند.

  حجت‌الاسلام احمدی‌پور ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شورای هیات مذهبی و هیئت‌های مذهبی در اجرای برنامه‌های ماه محرم و صفر بیان کرد: امسال هیئت‌های مذهبی با اجرای برنامه‌های ویژه عزاداری ماه محرم و صفر توانستند گامی مؤثر در سطح شهرستان بردارند.

  وی فعالیت همکاری روحانیون طرح هجرت با هیات مذهبی را در طول سال لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: روحانیون طرح هجرت باید با نظارت، برنامه‌ریزی و هماهنگی در اجرای مراسم مذهبی بیش از پیش تلاش کنند.

  یادآوری می‌شود که حجت‌الاسلام محسنی گزارشی از عملکرد خود را ارائه و خواستار همکاری هر چه بیشتر همه دستگاه‌های دولتی با مبلغین مستقر در روستاها شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro