برتری شورای آموزش و پرورش صومعه سرا در استان گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۷ بهمن ۹۱ - ۱۲:۵۷

  کد خبر : 6313

  برتری شورای آموزش و پرورش صومعه سرا در استان گیلان

  جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرابمناسبت هفته شورای آموزش وپرورش در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش صومعه‌سرا …

  جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرابمناسبت هفته شورای آموزش وپرورش در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش صومعه‌سرا برگزار گردید .

  به گزارش واران نیوز»در این جلسه که به ریاست حسینعلی‌زاده فرماندار صومعه‌سرا و با حضور سایر اعضاء آغاز شد پیرامون موضوعات و محورهای مختلف مد نظر اعضای شوراهای آموزش و پرورش شهرستان بحث و تبادل نظر بعمل آمد، در ابتدای این جلسه ذکی‌پور مدیر آموزش و پرورش صومعه‌سرا و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور اعضاء محترم ، طی سخنانی به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت و از برتری شورای آموزش و پرورش صومعه‌سرا در سطح استان خبر داد و بیان کرد: این برتری نشانه عزم جدی برای خدمت و وجود ظرفیت بالای اتاق فکر شورای آموزش و پرورش در تصمیم‌گیری برای تمام دانش‌آموزان و فرهنگیان صومعه‌سرا است. میرزا حسینعلی‌زاده فرماندار صومعه‌سرا نیزبا اشاره به اهمیت جایگاه خدمت‌رسانی به اقشار مختلف جامعه، اظهار کرد: خدمت برای نظام جمهوری اسلامی در هر جایگاهی موجب رشد، شکوفایی و بالندگی می‌شود. فرماندار صومعه‌سرا با تصریح بر ساماندهی منابع مالی و امکانات در حوزه آموزش و پرورش، خاطر نشان کرد: ساماندهی منابع مالی و امکانات موجب ارتقای کیفی امور اجرایی آموزش و پرورش می‌شود. وی، یکی از دغدغه‌های مطرح و مکرر مدیران مدارس را مباحث روزمره فضای آموزشی عنوان کرد و متذکر شد: مدیران مدارس بیش از آنکه دغدغه مباحث حاشیه‌ای روزمره را داشته باشند باید در اجرای وظایف آموزشی خود بکوشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro