معرفی دبیر هیات جودوی شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۷ بهمن ۹۱ - ۱۵:۵۲

  کد خبر : 6337

  معرفی دبیر هیات جودوی شهرستان صومعه سرا

  به گزارش واران نیوز به نقل از  دانشگاه نیوز :مصطفی امیدی که در دوران ورزشی خود در رشته های فوتبال …

  به گزارش واران نیوز به نقل از  دانشگاه نیوز :مصطفی امیدی که در دوران ورزشی خود در رشته های فوتبال وکشتی فعالیت داشت زیر نظر استاد آموزگار فعالیت ورزشی خود را در رشته  جودو ادامه داد .

  وی در این خصوص گفت :از دوران نوجوانی با علاقه ای که به رشته ورزشی جودو داشتم زیر نظر اساتید فن آقایان سید حسین آموزگار و کامران پوریوسفی به این ورزش پرداختم وبه دلیل شباهت های زیادی که این رشته ورزشی به ورزش اول کشور یعنی کشتی داشت به زودی سبب شد تاعلاقه ام به ورزش جودو افزایش یابد و توانستم دوره های مختلف را در این رشته طی نمایم .

  وی ادامه داد : امیدوارم در کنارتوسعه ورزش جودو روزی فراهم رسد تا زمینه های حضور این ورزش نیز در دانشگاه پیام نور به صورت حرفه ای فراهم شود که دراین صورت با تمام وجود می توانم درخدمت دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور باشم.

  مصطفی امیدی دبیر هیات جودوی شهرستان صومعه سرا در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد : در این جا جادارد از ریاست محترم دانشگاه پیام نور گیلان جناب آقای دکتر رضایی ، مجتبی حقی نیا، مصطفی زاهدی، محمد مقدم ، داریوش بصیر،علی رضا شکیبا و منوچهر علیجانی به جهت حمایت و پشتیبانی نهایت تقدیر وتشکر را دارم .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro