به یاد 61 شهید انقلاب61 بادبادک درصومعه‌سرا به پرواز در می آید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۹ بهمن ۹۱ - ۱۶:۱۳

  کد خبر : 6366

  به یاد ۶۱ شهید انقلاب۶۱ بادبادک درصومعه‌سرا به پرواز در می آید

  فرماندار صومعه‌سرا از پرواز ۶۱ بادبادک به یاد ۶۱ شهید انقلاب گیلان در دهه فجر خبر داد. به گزارش واران …

  فرماندار صومعه‌سرا از پرواز ۶۱ بادبادک به یاد ۶۱ شهید انقلاب گیلان در دهه فجر خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»میرزا حسینعلی‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در آستانه فرا رسیدن دهه مبارک فجر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی برکتی بزرگ و ارزشمند برای ملت خود به ارمغان نهاد که آثار آن به همت مردم و مسئولان همچنان ماندگار است.

  وی با بیان اینکه بیشترین سهم از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی از آن اقشار محروم و نیازمند جامعه بوده است، افزود: توجه به مناطق محروم و روستایی و تزریق امکانات و خدمات به ساکنان آن از اولویت‌های مهم انقلاب و نظام است.

  فرماندار صومعه‌سرا، اوج افتخار آفرینی ایران اسلامی را کمک به محرومان و توجه به روستانشینان در دولت نهم و دهم دانست و تصریح کرد: ثمره تلاش و کوشش دولت کنونی برای همگان مشهود است.

  وی با اشاره به اجرای برنامه‌ها و افتتاح پروژه‌های دهه مبارک فجر در صومعه‌سرا، اذعان کرد: در دهه مبارک فجر امسال بالغ بر ۵۷ پروژه تولید و عمرانی در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف خدماتی در صومعه‌سرا افتتاح می‌شود.

  به گفته حسینعلی‌زاده، برای ساخت و افتتاح این تعداد پروژه بالغ بر ۱۰۱ میلیارد و ۱۵ میلیون ریال هزینه شده است.

  وی با تصریح بر اینکه از مجموع ۵۷ پروژه مذکور بالغ بر ۵۵ پروژه عمرانی است، اضافه کرد: افتتاح دو پروژه آموزش و پرورش، افتتاح همزمان سه پروژه بهزیستی، هفت پروژه اداره برق، هشت پروژه اداره راه و ترابری، سه پروژه شهرداری و هفت پروژه آبفار صومعه‌سرا از جمله برنامه‌های دهه فجر است.

  فرماندار صومعه‌سرا ادامه داد: دو پروژه اداره صنعت، معدن و تجارت، دو پروژه بنیاد مسکن، شش پروژه آب منطقه‌ای، یک پروژه اداره ورزش و جوانان و یک پروژه شبکه بهداشت نیز از دیگر پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح دهه فجر در صومعه‌سرا است.

  وی، از اجرای ۳۰۰ برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت دهه فجر در صومعه‌سرا خبر داد و یادآور شد: این برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در بیش از ۲۰۰ مسجد، مدرسه، اداره‌ها و پایگاه‌های بسیج و سپاه صومعه‌سرا با همکاری و مدیریت کمیته‌های ۱۸گانه ستاد دهه فجر این شهرستان اجرا می‌شود.

  فرماندار صومعه‌سرا، نواختن زنگ انقلاب، برپایی رژه خودرویی، اجرای نمایش انقلاب، ویزیت رایگان، برگزاری نمایشگاه آثار دستی و تجسمی با محوریت انقلاب اسلامی، برپایی همایش شعر انقلابی و برگزاری جشن انقلاب در سطح مساجد را از جمله برنامه‌های فرهنگی در این شهرستان عنوان کرد.

  وی برپایی بازارچه خیران دانش‌آموزان، گلباران تندیس نخستین شهید دانش‌آموز انقلابی گیلان در صومعه‌سرا، پرواز ۶۱ بادبادک به یاد ۶۱ شهید دوران انقلاب اسلامی استان و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و اهدای دیپلم افتخار به آنها را از دیگر برنامه‌های فرهنگی ستاد دهه فجر در صومعه‌سرا برشمرد.

  حسینعلی‌زاده با بیان اینکه شرکت مسئولان، مدیران و شهروندان در افتتاح و اجرای برنامه‌های ستاد دهه فجر صومعه‌سرا بسیار تاثیر گذار و مهم است، خاطر نشان کرد: با تبلیغات مناسب باید مردم و شهروندان را برای حضور در برنامه‌ها فرا خواند تا از روند فعالیت‌ها و تلاش مسئولان در راستای خدمات‌رسانی آگاهی بیشتری داشته باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro