بیش از 24هزار لیتر نفت سفید قاچاق در صومعه سرا کشف شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۹ بهمن ۹۱ - ۲۰:۰۲

  کد خبر : 6378

  بیش از ۲۴هزار لیتر نفت سفید قاچاق در صومعه سرا کشف شد

  فرمانده انتظامی صومعه سرا از کشف و ضبط ۲۴ هزار و۴۳۲ لیتر نفت سفید قاچاق در این شهرستان خبر داد. …

  فرمانده انتظامی صومعه سرا از کشف و ضبط ۲۴ هزار و۴۳۲ لیتر نفت سفید قاچاق در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایرنا»سرهنگ ˈاحمد عسکریˈ عصر روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان این که سه نفر از عاملین فروش آن نیز دستگیر شدند، اظهار کرد: یکی از عملیات های ماه گذشته پلیس صومعه سرا کشف این محموله بوده که یکی از قاچاقچیان بومی این شهرستان و دو نفر دیگر اهل زاهدان هستند.

  وی با اشاره این که این محموله سوختی قاچاق در کارخانه ای مخروبه در یکی از روستاهای شهرستان صومعه سرا کشف شده، افزود: این محموله برای قاچاق به خارج از کشور در گالن های ۲۰ لیتری با برچسب روغن مصرفی خودروها در یک ماشین حامل سوخت جاسازی شده بود.

  سرهنگ عسکری ادامه داد: این محموله قاچاق با قیمت چند برابر در خارج از کشور فروخته می شد.

  وی در ادامه از قتل شخصی از سوی برادرش در شهرستان صومعه سرا خبر داد و یادآور شد: در این دعوای خانوادگی، برادر بزرگ خانواده به دلیل کمی سهم ارث، برادر کوچکش را با ضربات چاقو به قتل رساند که قاتل پس از فرار از سوی کارآگاهان شناسایی و دستگیر شد.

  سرهنگ عسکری همچنین از شناسایی و دستگیری شخصی معتاد که در سال ۸۹ مادربزرگ و عمه خود را به قتل رسانده بود، خبر داد و اضافه کرد: این شخص پس از این اقدام یک جفت گوشواره، یک انگشتر و مبلغ ۴۰هزار ریال را به سرقت برد که پس از گذشت دو سال از این ماجرا از سوی کارآگاهان دستگیر شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro