مردی با ۱۳۳ همسر و فرزند! + عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۲ بهمن ۹۱ - ۱۵:۳۶

  کد خبر : 6461

  مردی با ۱۳۳ همسر و فرزند! + عکس

  به گزارش واران نیوز به نقل ازافکارنیوز: پو زیونا چانا، مردی هندی است که ۹۴ فرزند از ۳۹ همسر خود …

  به گزارش واران نیوز به نقل ازافکارنیوز: پو زیونا چانا، مردی هندی است که ۹۴ فرزند از ۳۹ همسر خود دارد.
  همه اعضای این خانواده در خانه چهار طبقه یاسی رنگ با یکصد اتاق خواب زندگی می کنند و هفته گذشته، خبرگزاری تایمز هند خبر داد بزرگ ترین خانواده دنیا در حال افزایش به ۲۰۰ نفر است. به گفته پسر بزرگ زیونا، ۵۵ فرزند، ۱۲ عروس، ۴ داماد و ۸۶ نفر از ۱۲۸ نوه های این مرد همه در یک خانه زندگی می کنند و مدیریت خانه نیز به عهده ۳۹ همسر زیوناست.

  همه زوج های ازدواج کرده، اتاق یا اتاقک های مجزا دارند. در حالیکه فرندان مجرد همه به طور دسته جمعی در یک خوابگاه بزرگ زندگی می کنند. نخستین و بزرگ ترین همسر زیونا – تیانگی – وظیفه برنامه ریزی هفتگی کارهای خانه و تعیین وظیفه برای دیگر همسران زیونا را به عهده دارد.

  تیانگی همچنین مدیریت آشپزخانه را نیز به عهده دارد. در آشپزخانه این خانواده بزرگ برای هر وعده غذا حدود ۱۱۴ کیلوگرم گوشت، سبزیجات و برنج مصرف می شود.

  زیونا چانا می گوید: «احساس می کنم فرزند مورد علاقه خداوند هستم زیرا او فرزندان زیادی به من عطا کرده است تا از آنها مراقب کنم. این خوش شانسی من است که همسر ۳۹ زن و صاحب بزرگ ترین خانواده دنیا هستم.»

  یکی از همسران جوان این مرد می گوید: «ما همیشه در کنار او هستیم زیرا او مهم ترین فرد این خانه و خوش تیپ ترین مرد روستاست.»

  يک ديدگاه

  1. باید یه دوره برای جوان ها ای این دوره زمونه بذاره و به اون ها یاد بده که زن گرفتن چقدر آسونه اون هم چند تا چند تا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro