فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم برای اعزام به خدمت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۲ بهمن ۹۱ - ۱۹:۳۵

  کد خبر : 6494

  فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم برای اعزام به خدمت

  به گزارش واران نیوز به نقل ازسرویس اجتماعی برنا، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای ضمن فراخوان تمامی مشمولان غایب …

  به گزارش واران نیوز به نقل ازسرویس اجتماعی برنا، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای ضمن فراخوان تمامی مشمولان غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان بهمن ماه ۱۳۷۳ برای انجام خدمت دوره ضرورت، اعلام کرد: تمامی مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال‌های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۱ دریافت کرده‌اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

  در این گزارش آمده است، تمامی مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب مذکور که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال ۱۳۹۱ است، باید رأس ساعت ۶ صبح روز پنج شنبه به تاریخ نوزدهم بهمن‌ماه سال‌جاری به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حاضر شوند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

  همچنین،تمامی مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب مذکور که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال ۱۳۹۱ هستند، باید رأس ساعت ۷ صبح پنج شنبه نوزدهم بهمن ماه سال‌جاری، به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت خود مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

  براساس این اطلاعیه، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود. همچنین آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده‌اند، می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro