آغاز فعالیت کریس رونالدو در طراحی دنیای مد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۳ بهمن ۹۱ - ۱۳:۴۷

  کد خبر : 6540

  آغاز فعالیت کریس رونالدو در طراحی دنیای مد

  به گزارش واران نیوزبه نقل ازگل کمپانی دانمارکی جی.بی. اس. تکستایل گروپ دانمارک که فعالیتش در زمینه تولید لباس های …

  به گزارش واران نیوزبه نقل ازگل کمپانی دانمارکی جی.بی. اس. تکستایل گروپ دانمارک که فعالیتش در زمینه تولید لباس های زیر است از امضای توافق با کریستیانو رونالدو خبر داده که در پی این توافق، ستاره پرتغالی رئال مادرید خط تولید محصولات جدیدی را برای آنها طراحی می کند.
  طبق بیانیه منتشره از سوی این کمپانی دانمارکی این سری تولیدات جدید در دو کلکسیون متفاوت خواهد بود که یک کلکسیون جوانانه و اسپورت است و کلکسیون دوم بیشتر برای کسانی طراحی می شود که شیفته مد هستند و به دنبال آنند تا از آخرین مدهای روز دنیا پیروی کنند.
  این سری محصولات شامل طرح های متنوع لباس های زیر و جوراب هستند و هر ساله کریستیانو رونالدو ایده های جدیدش را برای محصولات جدید این کمپانی پیشنهاد می دهد . کلائوس بیرگ سورنسن، مالک این کمپانی دانمارکی در صحبت هایی گفته:« برای جی.بی. اس مهم است که با افرادی کار کنیم که نماینده شایسته ای برای ارزش های کمپانی ما باشند. برای نمایندگی و ارائه محصولات با کیفیتمان چه کسی بهتر از یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا؟»
  کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید هم در همین بیانیه به تمجید از کیفیت محصولات کمپانی جی.بی.اس پرداخته  و اعلام کرده که با هر کدام از کمپانی های مد دنیا که قادر به تولید محصولاتی «بی نظیر» برای مشتریان و هوادارانش باشد، به همکاری خواهد پرداخت. سری لباس های کریستیانو رونالدو برای جی.بی.اس در آینده ای نزدیک در بازارهای مختلف بین المللی ارائه خواهد شد.
  البته این اولین همکاری این کمپانی ورزشی با ورزشکاران سرشناس دنیا نیست؛ آنها چند سالی است که فعالیت و همکاری شان دردنیای ورزش و با بهره گیری از نام ورزشکاران برجسته دنیا را آغاز کرده اند و پیش از این کارولین وزنیاکی، تنیسور برجسته دانمارکی نیز با این کمپانی همکاری می کرده وبرایشان لباس طراحی میکرده است.
  حضور در دنیای مد هم برای ورزشکاران و به ویژه فوتبالیست ها اتفاق جدیدی نیست و هریک از چهره های سرشناس دنیا با یکی از کمپانی های تولیدی سرشناس جهان همکاری می کند. یکی از نمونه های اخیر،  لیونل مسی و همکاری مشترکش با کمپانی دولچه اندگابانا بود. یک برند معروف ایتالیایی که طراحی و تولید لباس لیونل مسی در مراسم اهدای جایزه توپ طلای سال ۲۰۱۲ را برعهده داشت و کت و شلوار سیاه مسی که رویش خال های ریز سفید دیده می شد را برای این فوتبالیست آرژانتینی که برای چهارمین سال متوالی توپ طلا را مال خود کرد، طراحی نموده بود.
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro