رشد 3.5 برابر پروژه‌های گیلان در دهه فجر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۵ بهمن ۹۱ - ۱۳:۵۶

  کد خبر : 6635

  رشد ۳٫۵ برابر پروژه‌های گیلان در دهه فجر

  به گزارش واران نیوزبه نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، محمد اکبرزاده در بازدید از پروژه ساختمان جدید دانشگاه آزاد …

  به گزارش واران نیوزبه نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، محمد اکبرزاده در بازدید از پروژه ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی امانتی است که امام راحل و شهدا و تمام آزادگان آن را به دست ما سپرده‌اند.

  وی با بیان اینکه انقلاب یک موجود زنده است و پیوسته مراحل رشد را طی می‌کند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به سرعت این دوران را طی کرده و اکنون در فراسوی مرزها پیش می‌رود که این امر نشان می‌دهد انقلاب را فردی عادی به ثمر نرسانده زیرا امام راحل فقیه بود تا جایی که می‌فرمود به من خدمتگزار بگویید بهتر است تا رهبر بگویید.

  این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی از جنس مردم بود، تصریح کرد: امام (ره) مردمی بود و به آنچه که می‌گفت اعتقاد کامل داشت و به همین دلیل انقلاب مبتنی بر فطرت مردم شد.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان لنگرود همواره به خاطر وجود فرهیختگانش به خود می‌بالید، خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب لنگرود با این پیشینه علمی از نعمت آموزش عالی محروم مانده بود زیرا نظام استکبار که پایه‌های آن بر خاموشی مردم استوار شده و نمونه بارز آن کشتار دانشجویان در ۱۶ آذر در دانشگاه فنی تهران بود اما امروز توانمندی‌های علمی به دست آمده بر کسی پوشیده نیست.

  اکبرزاده با بیان اینکه دنیا از زود میوه دادن انقلاب اسلامی ایران در تعجب است، یادآور شد: پرورش دانشمندان و رسیدن این انقلاب فراسوی مرزهاست و این میوه‌ای شیرین است که باید مراقب باشیم تا کام شیرین ما را تلخ نکنند.

  وی درباره پروژه‌های دهه فجر گیلان یادآور شد: امسال در گیلان ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه قابلیت افتتاح دارند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳٫۵ برابر شده است که با وجود تمام تحریم‌ها اتفاق افتاده و نشانه تلاش، وحدت، همفکری، همکاری و کنار گذاشتن اختلافات است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro