قلعه نویی: فردوسی‌پور مافیای فوتبال است!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۱ - ۰:۱۵

  کد خبر : 6771

  قلعه نویی: فردوسی‌پور مافیای فوتبال است!

  به گزارش واران نیوز به نقل از افکاردیدار روز گذشته استقلال مقابل پیکان حاشیه‌های بسیار زیادی را در پی داشت …

  به گزارش واران نیوز به نقل از افکاردیدار روز گذشته استقلال مقابل پیکان حاشیه‌های بسیار زیادی را در پی داشت و در پایان این مسابقه لیدرهای تیم استقلال یکی از هواداران معترض نسبت به حضور پسر امیرقلعه‌نویی در زمین را، از کمپ این باشگاه بیرون کردند ضمن آنکه بین حنیف عمران زاده و یکی از خبرنگاران درگیری لفظی به وجود آمد که در این بین با وساطت اطرافیان، عمران‌زاده راهی رختکن شد.

  سرمربی تیم استقلال به صورت مفصل توضیح داده و گلایه‌‌هایی دارد که در زیر می‌خوانید.

  چه سر و صدایی شده اتفاقات بعد از کمپ.

  باز چه اتفاقاتی افتاده است.

  گفته‌اند شما به یکی از هواداران استقلال توهین کرده‌اید و رفتار زشتی با او انجام داده‌اید؟

  اولا که من توهین به هیچکس نکردم و فقط خواستم آن هوادار را از آن محوطه کنار ببرند، اما من از شما سؤال می‌پرسم، چگونه یکی از سایت‌ها هم عکس‌ها را دارد و هم مصاحبه‌ها را گرفته است؟

   اما عکس‌هایی از شما منتشر شده که در حال اعتراض به یکی از هواداران هستید.

  من که نمی‌توانم اتفاقی را که رخ داده را کتمان کنم. ولی اصلا بحث توهین نبوده و می‌دانم که از کجا آب می‌خورد.

   چطور؟

  من ۷،۸ جوان را بازی دادم ولی یکی از این هواداران اتفاقا گرمکن آبی رنگ پوشیده بود در فاصله چند قدمی من حضور داشت و در عرض ۸ دقیقه ۵ بار اعتراض کرد. اولا که باید بگویم اگر به یک بازیکن دیگر اعتراض می‌کرد، در همان بار اول جوابش را می‌دادم، اما چون به پسر من اعتراض می‌کرد، حرفی نزدم و خیلی صبوری کردم. ولی سؤال من این است، چگونه در عرض ۶،۷ دقیقه یک جروبحث کوچک آنقدر بزرگنمایی می‌شود و به برنامه ۹۰ راه پیدا می‌کند. گلایه‌های من این است آن دوست ما چون عکس‌ها را گرفته در اولین حضور ما هم در تمرین همین سناریو را بر پا کرد. مگر خود شما به اتفاق چند خبرنگار دیگر در محل تمرین نبودید؟

  ما و چند رسانه دیگر در محل تمرین حاضر بودیم ولی فاصله تا صندلی‌هایی که شما روی آن نشسته بودید، زیاد بود.

  پس چگونه شده که همه رسانه‌ها این خبر را منتشر کردند اما فقط یک رسانه دیگر و آن روزنامه نوشتند که من توهین کردم. مگر شنیده‌اند که من چه گفتم، فقط به آن هوادار اعتراض کردم و از مسئولان کمپ خواستم او را بیرون ببرند. ولی اینکه چگونه ۶،۷ خبرنگار متوجه نشدند که من توهین کردم و فقط یک رسانه خاص آن را می‌نویسد؟ جای سؤال دارد. این‌ها همه پروژه است که اتفاقا از ۹۰ هم سر در می‌آورد. من از شما سؤالی دارم.

  بفرمایید.

  مگر آن همه رسانه ننوشتند که درگیری شده، من که کتمان نکردم اعتراضی هم نداشتم، حالا چرا به حرف آن همه رسانه دیگر استناد نمی‌شود و آن وقت یک سایت می‌نویسد من توهین کردم، فردوسی‌پور هم همان را بازتاب می‌دهد. اصلا شما می‌دانید جریان چه بود؟

  آنقدر شلوغ بود که همه چیز را متوجه نشدیم.

  درست در قسمتی که ما نشسته بودیم مسئولان کمپ تازه آن را بازسازی کرده و بتون‌هایی که در روی سکوها ریخته شده، خیس بود. آن هواداری که معترض بود، از دقیقه یک بازی مقاومت می‌کرد پشت سر من بنشیند حتی لیدرهای کمپ هم چندین بار به این دوستان گفتند که اینجا خیس است و ننشینید من هم وقتی دیدم خیلی مقاومت می‌کند گفتم چون خودش دوست دارد، اجازه بدهید او بنشیند. ولی آخر بازی که این اتفاقات افتاد فهمیدم که جریان از چه قرار بوده.

  چطور؟

  این دوست عکاس ما بعد از اینکه آن هوادار از کمپ بیرون می‌رود به دنبالش می‌رود و در خیابان با او قرار می‌گذارد که از او عکس بگیرد، اتفاقا در این بین با یک راننده پژو هم صحبت می‌کند و بعد از ۵ دقیقه این اتفاقات می‌افتد آن سایت هم بلافاصله اخبار را آن طور که دلش می‌خواهد منتشر می‌کند و جالب است که همان اخبار به ۹۰ هم راه پیدا کرد.

  شما آن هوادار را می‌شناختید؟

  خدا شاهد است که برای اولین بار بود که او را می‌دیدم. این دوستان‌مان بدانند که اگر می‌خواهند کاری کنند طوری جلوه بدهند که مردم منحرف نشوند. مردم همه چیز را خوب می‌دانند. تا یک اتفاقی می‌افتد مسئله را به زندگی شخصی ما ربط می‌دهند، خوب است ما هم بگوییم که در زندگی شخصی شما چه خبر است، همان هواداری که اتفاقا گرمکن آبی هم پوشیده بود به دنبال پروژه‌سازی بود، شاید اگر کس دیگری جز پسر من مورد خطاب او بود در همان بار اول جوابش می‌دادم. ۱۰ بار به او گفتند از اینجا بلند شو ولی قبول نمی‌کرد. جالب‌تر این است که این هوادار با ۱۰ خبرنگار حاضر در زمین صحبت نکرده و حتی به سمت آنها نیامده که بگوید چه خبر است ولی فقط با یکی از سایت‌ها مصاحبه کرده است، برای عادل فردوسی‌پور هم سؤال به وجود نیامده چرا این همه اتفاق فقط در یک سایت اینطور بازتاب داده شده است؟ آن دوست عکاس ما هم که تا حالا فکر می‌کردیم عکاس است خبرنگار شده اما به روح مادرم قسم می‌خورم دیشب که در راه منزل بودیم، به یکی از دوستانم گفتم ببین امشب فردوسی‌پور چه بازتابی دهد اتفاقات امروز کمپ را. عادل فردوسی پور فقط خبر همان سایت را آن طور که خودشان دوست داشتند تنظیم کنند خواند و به خاطر این است که می گویم فردوسی پور مافیای فوتبال ایران است.

  برخی از همکاران ما نوشتند که آن هوادار حرف‌های بدی هم زده که مناسب نبوده و شما واکنش نشان دادید.

  این هم از آن خبرها است که اگر من آدم بدی بودم می‌توانستم آن را تایید کنم، اما خدا می‌داند که آن هوادار کوچکترین توهینی نکرد ولی همانطور که گفتم چون در جایگاه خودش حضور نداشت به او اعتراض کردیم.

  بگذریم، جریان حنیف عمران‌زاده را که شنیدید.

  هنگامی که این اتفاق افتاده من داخل رختکن بودم و فیلم بازی راه‌آهن را تماشا می‌کردم. اما گله‌ای هم از شماها دارم خدا وکیلی چند بار به دوستان رسانه گفتیم مقابل رختکن بازیکنان نایستید، مگر این منطقه حریم خصوصی نیست؟ جایگاهی برای شما درست شده که می‌دانم در حد شما نیست ولی بضاعت ما همین بود. چرا به خودتان اجازه می‌دهید که در آنجا حاضر شوید؟ وقتی بازیکن از زمین بیرون می‌آید باید خبرنگار را جلوی در رختکن ببیند.

  اما قبول کنید که حنیف هم نباید اینگونه رفتار می‌کرد.

  صددرصد همین‌طور است و من امروز با او صحبت می‌کنم اما هنوز هم نمی‌دانستم که آنجا چه اتفاقی افتاد و حق با چه کسی است ولی همه باید اشتباه خودمان را بپذیریم اگر خبرنگار هم آنجا نبود، این اتفاقات هم نمی‌افتاد.

  صحبت خاصی ندارید؟

  مردم خودشان همه چیز را می‌فهمند و با بزرگنمایی نمی‌توان دیگری را خراب کرد. متاسفانه دشمنان نادان ما پروژه‌سازی می‌کنند و از قدیم می‌گویند دعا کنید که دشمنان آدم نادان نشوند. این آدم‌ها فقط برای جاهای خاص برنامه می‌چینند تا ما را به حاشیه بکشند اما من هم همه چیز را به خدا واگذار می‌کنم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro