تسریع در ساخت شرکت تعاونی فرهنگیان حمایت سهام داران رامی طلبد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۶ بهمن ۹۱ - ۲۳:۳۴

  کد خبر : 7104

  تسریع در ساخت شرکت تعاونی فرهنگیان حمایت سهام داران رامی طلبد

   رئیس هئیت مدیره تعاونی مصرف فرهنگیان صومعه سرا: این تعاونی با ۲ هزار سهام دار مستحق ارائه خدمات بهتر به …

   رئیس هئیت مدیره تعاونی مصرف فرهنگیان صومعه سرا: این تعاونی با ۲ هزار سهام دار مستحق ارائه خدمات بهتر به فرهنگیان  است.

  به گزارش واران نیوز»کیومرث احمدی با اشاره به اینکه ساختمان فعلی این تعاونی تخریبی است گفت: مکان فعلی این تعاونی که در یکی از مدارس تخریبی دایر است در شان فرهنگیان این شهرستان نیست.

  وی کمبود نقدینگی کمرنگ تر شدن کالاهای یارانه ای، را از عمده علل بروز مشکل در  تعاونی مصرف  فرهنگیان دانست و افزود: سرمایه در گردش این تعاونی در سال حدود ۶۰۰میلیون تومان است  که نشان می دهد سرمایه‌گذاری اعضا در شرکتهای تعاونی مصرف فرهنگیان کم است که  این امر باید در این بخش تقویت شود.

  رئیس هئیت مدیره تعاونی مصرف فرهنگیان صومعه سرا افزود :ساختمان جدید در زمینی به مساحت ۱۳۰ متر مربع و بارعایت تمام استانداردهای روز جهانی،  با زیر بنای ۳۸۰ متر مربع در سه طبقه در حال احداث است .

  وی افزود: برای این پروژه با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تاکنون به غیر ازخرید زمین ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است و پیش بینی می شود باوجود نوسانات قیمت برای تکمیل این پروژه به ۱۰۰میلیون تومان دیگر اعتبار نیاز باشد.

  احمدی اظهار داشت: شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان صومعه سرا  از بدو تاسیس تاکنون علیرغم مشکلات موجود،خدمات‌ و فعالیتهای ارزشمندی را به جامعه فرهنگیان داشته است .

  وی با اشاره به این که باید تلاش شود تا اعتماد فرهنگیان به تعاونی ها افزایش یابد گفت: با بالا بردن حجم نقدینگی و پرداخت تسهیلات می توان سرمایه مالی تعاونی مصرف را افزایش داد.

  وی کمبود سرمایه‌گذاری رامشکل اصلی تعاونی های مصرف فرهنگیان صومعه سرا عنوان کرد و گفت: حمایت و همت بلند فرهنگیان صومعه سرا سبب تسریع در احداث  پروژه شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان خواهد شد که این امر مستلزم تداوم افزایش سهام همکاران به مدت یکسال دیگر است.  وی ادامه داد از همکاران و سهامداران خواست تا همچون سابق تا تکمیل پروژه یاری گر هئیت مدیره باشند؛ و در ارائه این خدمات ارزنده و شایسته سپاسگذاری می‌شود و امیدوار است که با تحول در تعاونی‌های مصرف،به رفاه فرهنگیان منجر شود.

  وی برگزاری نمایشگاه‌های فرش، کامپیوتر، کت و شلوار و پتو را از دیگر خدمات این شرکت تعاونی اعلام کرد و بیان داشت: عرضه این اقلام بدون دریافت پیش پرداخت و در اقساط ۱۲ و ۲۰ ماهه صورت می‌گیرد. مدیر‌عامل شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان کلاردشت خاطرنشان کرد: ساختمان و فروشگاه جدید این تعاونی در سال ۸۸ احداث شد و فروشگاه آن به صورت مدرن با داشتن تجهیزات پیشرفته و به صورت انتخاب با مشتری به مشتریان ارائه خدمات می‌دهد.

  و در پایان اظهار داشت: رونق سرمایه‌گذاری در اتحادیه‌های مصرف فرهنگیان در کشور و اعتمادسازی از دیگر برنامه‌های اتحادیه مرکزی کشور است.


  خبر نگار: فرزاد حسن پور

  منبع خبر:صومعه سرا نیوز

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro