تحقق امنیت کامل در جامعه با همگرایی تمامی آحاد جامعه بدست می آید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱ - ۰:۱۴

  کد خبر : 7162

  تحقق امنیت کامل در جامعه با همگرایی تمامی آحاد جامعه بدست می آید

  فرماندار صومعه سرا در جلسه کمیته ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان گفت: تحقق امنیت کامل در جامعه با همگرایی تمامی …

  فرماندار صومعه سرا در جلسه کمیته ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان گفت: تحقق امنیت کامل در جامعه با همگرایی تمامی آحاد جامعه بدست می آید.

  ˈمیرزا حسینعلی زادهˈ عصر پنجشنبه در این نشست، ایجاد و ارتقای حس امنیت اجتماعی را یکی از اولویت های کاری این کمیته دانست که موجب افزایش سطح احساس امنیت در جامعه می شود.

  وی بیان کرد: امنیت رکن اساسی پیشرفت و تعالی هر جامعه محسوب می شود که لازم است آحاد جامعه برای رسیدن به امنیت کامل سعی و تلاش خود را بکار گیرند.

  حسینعلی زاده افزود: برای ایجاد جامعه ای شاد و با نشاط در کنار حفظ ارزش های دینی و مذهبی و بیان اهداف مقدس انقلاب باید متناسب با ظرفیت ها و امکانات کنونی عمل کرده و نیاز های جامعه را اولویت بندی کنیم.

  حسینعلی زاده با اشاره به این که ارتقاء باورهای دینی و اعتقادی در پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی موثر است، گفت: بررسی منشاء بعضی از ناهنجارهای اجتماعی و ارائه راهکارهای علمی و پژوهشی برای مقابله با آنها لازم است.

  وی ادامه داد: همچنین ارتقاء امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای سایبری و آسیب های ناشی از آن مستلزم بررسی منشاء و ارائه راهکارهای علمی است.

  حسینعلی زاده با اعلام این که امنیت اجتماعی از نیازهای اساسی انسان و فصل مشترک همه مشکلات انسان ها شامل بیماری های روانی تا خودکشی، اعتیاد و انواع بزهکاری است، یادآور شد: در سایه امنیت و آرامش است که همه استعدادها و خلاقیت ها شکوفا می شود لذا رسیدن به کمالات انسانی در سایه امنیت میسر است.

  فرماندار صومعه سرا با بیان این که کمیته ارتقاء امنیت اجتماعی دو هدف کلی آموزشی، فرهنگی و برخورد سلبی با ناهنجاری های اجتماعی را در این شهرستان دنبال می کند، اضافه کرد: در بخش آموزشی و فرهنگی طرح آموزش ارتقاء دانش اجتماعی از سوی دستگاه های مربوط اجرا می شود، و در بخش برخورد سلبی نیز با برهم زنندگان نظم عمومی، توزیع کنندگان مواد مخدر، کنترل مناطق آلوده و جرم خیز، جمع آوری آنتن های ماهواره و دستگیری سارقین از سوی نیروی انتظامی برخورد می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro