پرداخت سهام عدالت به سه هزار کارگر در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱ - ۰:۳۳

  کد خبر : 7165

  پرداخت سهام عدالت به سه هزار کارگر در صومعه‌سرا

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت سهام عدالت به سه هزار و ۴۰۰ نفر از کارگران فصلی …

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت سهام عدالت به سه هزار و ۴۰۰ نفر از کارگران فصلی و ساختمانی این شهرستان خبر داد

   

  به گزارش واران نیوز»حسین بالو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در صومعه‌سرا با اشاره به آغاز نام‌نویسی کارگران برای دریافت سهام عدالت در این شهرستان، اظهار کرد: این طرح مشمول کارگران فصلی و ساختمانی در صومعه‌سرا است.

  وی با بیان اینکه اجرای طرح واگذاری سهام عدالت به کارگران فصلی و ساختمانی اکنون به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی محول شده است، افزود: از سال گذشته تمام افراد مشمول این طرح برای دریافت سهام عدالت در صومعه‌سرا نام‌نویسی کرده‌اند.

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تعداد مشمولان سهام عدالت در حوزه کارگران ساختمانی و فصلی در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: به تمام افراد متقاضی ثبت نام شده، سهام عدالت تعلق می‌گیرد.

  وی از شناسایی بالغ بر سه هزار و ۴۰۰ خانوار قشر کارگر در صومعه‌سرا خبر داد و تصریح کرد: سرپرست این سه هزار و ۴۰۰ خانوار از فعالان عرصه کارگری در حوزه کار در ساختمان‌ها یا به صورت کارگر فصلی هستند.

  به گفته بالو، افراد شناسایی شده مشمول طرح سهام عدالت کارگران طبق پالایش‌های انجام گرفته از نام‌نویسی افراد متقاضی در سال گذشته تاکنون در صومعه‌سرا بوده است.

  وی با بیان اینکه واجدان شرایط سهام عدالت کارگران ساختمانی و فصلی تا پایان بهمن ماه جاری باید نسبت به تکمیل فرم برگه سهام عدالت خود اقدام کنند، اذعان کرد: این نام نویسی‌ها و تکمیل فرم شناسایی به دلیل صدور برگه سهام عدالت برای هر یک از خانوارهاست.

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: افراد متقاضی سهام عدالت در مرحله مذکور باید برای تکمیل فرم سهام عدالت به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا واقع در جنب میدان ولی عصر(عج) این شهرستان مراجعه کنند.

  وی با اشاره به پرداخت وام‌های خود اشتغالی به متقاضیان صومعه‌سرایی، اذعان کرد: وام‌های خود اشتغالی و مشاغل خانگی همچنان در حال پرداخت به متقاضیان صومعه‌سرا است.

  بالو با بیان اینکه روند فعالیت ارگان‌های مربوطه و بانک‌های عامل در اجرای سریع‌تر طرح اشتغالزایی و خود اشتغالی در صومعه‌سرا تاثیر بسیاری دارد، خاطرنشان کرد: تاکنون درصد بالایی از وام‌های مذکور به متقاضیان واجد شرایط در راستای ایجاد اشتغال در حوزه‌های مختلف در صومعه‌سرا پرداخت شده است.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro