كشف هزار عدد مواد محترقه در شهرستان رودسر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱ - ۱۸:۳۰

  کد خبر : 7173

  کشف هزار عدد مواد محترقه در شهرستان رودسر

  به گزارش واران نیوز به نقل از ۸ دی»سرهنگ مهدی ترکی فرمانده انتظامی شهرستان رودسراستان گیلان در مصاحبه با خبرنگار …

  به گزارش واران نیوز به نقل از ۸ دی»سرهنگ مهدی ترکی فرمانده انتظامی شهرستان رودسراستان گیلان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس اعلام داشت: در اجرای اظهار نگرانی شهروندان مبنی بر مخاطره افتادن کودکان و نوجوانان در استفاده از مواد محترقه، ماموران  نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی این  شهرستان،  ۱۲ واحد صنفی را که احتمال عرضه مواد محترقه را می دادند  مورد بازدید نظارتی قرار خود قرار دادند.

  سرهنگ مهدی ترکی اعلام داشت: ماموران در اجرای این عملیات از ۴  واحدصنفی شیرینی فروشی و رنگ فروشی  هزار و ۳۷ عدد از انواع مواد محترقه  غیر مجاز کشف و برای صاحبان اماکن پرونده تشکیل دادند.

  سرهنگ ترکی از کشف یک کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک از دو نفر بنامان جواد  و ابوالفضل  نیز خبر داده و اعلام داشت: این عملیات توسط ماموران انتظامی پاسگاه چینی جان این شهرستان انجام گرفته و متهمان نیز با تشکیل پرونده  به مرجع قضایی معرفی شدند.

  فرمانده  انتظامی شهرستان رودسر در پایان از عموم شهروندان خواست،  در راستای ارتقاء امنیت بیشتر در جامعه هرگونه اطلاعات و اخبار را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro