آب های رودبار آلودگی میکروبی دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱ - ۲۰:۲۵

  کد خبر : 7192

  آب های رودبار آلودگی میکروبی دارد

  نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: آب هفت شهر رودبار آلودگی میکروبی دارد عطاءالله حکیمی در جلسه شورای اداری گیلان …

  نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: آب هفت شهر رودبار آلودگی میکروبی دارد

  http://www.shabakeyepaydari.com/shabakeyepaydari/1351022913_hakimi.jpg

  عطاءالله حکیمی در جلسه شورای اداری گیلان با اشاره به ساخت سد دیورش اظهار کرد: ساخت سد مذکور از دوره هفتم مجلس پیگیری می‌شد.

  وی به آلودگی آب شهرهای رودبار اشاره کرد و افزود: آب هفت شهر رودبار آلودگی میکروبی دارد.

  حکیمی با ابراز خرسندی از ساخت شهر سد شهر بیجار، تصریح کرد: سد شهر بیجار آب شرب ۷۲ درصد استان را تامین می‌کند اما یک قطره از آن به رودبار نمی‌رسد.

  نماینده مردم رودبار در مجلس خواستار استفاده پنج شهر رودبار از آب شرب سد شهر بیجار شد و تصریح کرد: آب سد شهر بیجار تا دورترین نقاط استان پمپاژ می‌شود و از آن می‌توان برای آب شرب شهرهای رودبار استفاده کرد.

  *عدم استمرار تخصیص نقدینگی پروژه‌های عمرانی گیلان را تهدید می‌کند

  معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان نیز در جلسه مذکور عدم استمرار تخصیص نقدینگی از خزانه را تهدیدی برای اجرای پروژه‌های عمرانی در استان عنوان کرد و گفت: عدم استمرار نقدینگی پروژه‌های عمرانی گیلان را با فراز و نشیب تعطیلی یا بازگشایی متناسب و متناوب مواجه کرده است.

  محمد اکبرزاده استمرار اختصاص اعتبارات به پروژه‌های عمرانی را سبب افزایش پیشرفت فیزیکی آن ها دانست و افزود: عدم تناسب استمرار اختصاص نقدینگی در اجرای پروژه‌ها فاصله ایجاد کرده است.

  وی خواستار بازنگری در اعتبارات مسکن مهر گیلان شد و بیان کرد: عدم استمرار تخصیص نقدینگی در اجرای پروژه‌های فاضلاب شهری و صدا و سیمای گیلان فاصله ایجاد کرده است.

  به گفته اکبرزاده بسیاری از اعتبارات آب و فاضلاب شهری و صدا و سیمای گیلان صرف خرید تجهیزات شده است که در راستای اهداف با تعاریف موافقت نامه‌ای تناقض وجود دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro