نمایشگاه بهاره در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ اسفند ۹۱ - ۱۳:۲۳

  کد خبر : 7220

  نمایشگاه بهاره در صومعه سرا

  سرپرست صنعت، معدن و تجارت صومعه‌سرا از برپایی نخستین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا «بهاره» در این شهرستان خبر داد به …

  سرپرست صنعت، معدن و تجارت صومعه‌سرا از برپایی نخستین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا «بهاره» در این شهرستان خبر داد

  خبرگزاری فارس: برپایی نمایشگاه بهاره در صومعه‌سرا

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»محسن آهنی بعد از ظهر امروز در جلسه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان زمان برگزاری نخستین نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره امسال را با حضور ۷۰ واحد صنفی و تولیدی از تاریخ پنجم اسفند ماه جاری در بلوار شهید بهشتی صومه‌سرا عنوان کرد.

  وی افزود: شهروندان می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب کالای مورد نیاز خود به‌ویژه مواد غذایی، آجیل و خشکبار، پوشاک، کیف و کفش و محصولات پروتئینی را با تخفیف معادل ۵ تا ۱۵ درصد زیر قیمت بازار تهیه کنند.

  این مسئول با اشاره به برگزاری فروش فوق‌العاده در صومعه‌سرا اذعان کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال، تعداد ۲۲ واحد صنفی در زمینه عرضه خواروبار، پوشاک، کیف و کفش، قنادی و قصابی در این شهرستان برای برگزاری فروش فوق‌العاده اعلام آمادگی کرده‌اند.

  وی تصریح کرد: این واحدها با اطلاع‌رسانی از طریق نصب پرده و پلاکارد عمدتاً از تاریخ پنجم اسفند ماه اقدام به برگزاری فروش فوق‌العاده کرده و کالای خود را حداقل با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می‌کنند.

  آهنی درباره توزیع میوه شب عید، خاطرنشان کرد: برای سهولت تامین میوه شب عید شهروندان صومعه‌سرایی مقدار ۳۰ تن پرتقال و ۲۰ تن سیب برای ایام پایانی سال در نظر گرفته شده که با اطلاع رسانی و اعلام قبلی با نرخ مصوب دولتی در سطح شهرستان توزیع می‌شود.

  به گفته وی، برنج به میزان ۶۰ تن، روغن نباتی ۴۰ تن و شکر نیز ۲۰ تن برای توزیع در صومعه‌سرا ذخیره شده که در شرایط کمبود و یا افزایش قیمت این کالا در بازار عرضه می‌شود.

  سرپرست صنعت، معدن و تجارت صومعه‌سرا، اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز را از دیگر اقدام‌های این اداره برای تنظیم بازار شب عید در شهرستان دانست و تصریح کرد: در این راستا بازرسان اداره به همراه بازرسان مجمع امور صنفی، تعزیرات حکومتی و نیز ناظران افتخاری با حضور بیشتر در سطح بازار بر روند عرضه کالا و خدمات نظارت می‌کنند.

  وی هدف اصلی اجرای طرح نظارتی را مقابله با تخلفات و اخلالگری در عرضه کالا و خدمات نامید و خاطرنشان کرد: در این زمینه از تمام شهروندان می‌خواهیم با اعلام موارد تخلفات به سامانه ۱۲۴ ستاد خبری این اداره ما را در کنترل و نظارت بر بنگاه‌های اقتصادی به ویژه در این ایام یاری کنند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro