امام جمعه صومعه سرا: مسوولان باید موجب تقویت رابطه ملت با نظام شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۶ اسفند ۹۱ - ۲:۴۷

  کد خبر : 7245

  امام جمعه صومعه سرا: مسوولان باید موجب تقویت رابطه ملت با نظام شوند

  امام جمعه صومعه سرا در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت: مسوولان باید با اطاعت از رهبر معظم انقلاب موجب …

  امام جمعه صومعه سرا در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت: مسوولان باید با اطاعت از رهبر معظم انقلاب موجب تقویت رابطه ملت با نظام شوند

  ˈاسماعیل صدیقیˈ اظهار کرد: نصیحت پدرانه و دلسوزانه و با رعایت عدالت مقام معظم رهبری حاوی نکات ارزشمندی است که توجه به آن ضروریست.

  وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن سال جدید و ضرورت توجه به نیازمندان در آستانه نوروز گفت: تعدادی از افراد جامعه که نمی تواند در این ایام نیازهای خانواده خود را تامین کنند باید از سوی مسوولان مورد توجه قرار گرفته و به زندگی آنها سر و سامان داده شود.

  حجت الاسلام صدیقی با گرامیداشت پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی افزود: معماری شهرهای جامعه اسلامی باید به گونه ای باشد که پیام دین را منتقل کرده و سبب بسط ارزش های اسلامی در جامعه شود.

  وی در ادامه با اشاره به هشتم اسفند روز امور تربیتی و تربیت اسلامی، سنت حسنه توجه به تربیت اسلامی را یادگار شهیدان رجایی و باهنر دانست و ادامه داد: امور تربیتی بازوی توانای جامعه اسلامی برای تربیت جوانانی پاک و دیندار است که با تلاش خستگی ناپذیرخود تربیت دینی جامعه را شکل می دهند.

  حجت الاسلام صدیقی با گرامیداشت روز مبارزه با تبعیض نژاد عنوان کرد: مردم از هر رنگ و نژاد حق زندگی دارند اما در بسیاری از کشورهای اروپایی شاهد آن هستیم که این عده از کوچکترین حقوق محروم هستند.

  امام جمعه صومعه سرا در بخشی دیگر از سخنان خود هدف آمریکا در ارتباط با ایران را غارت منابع ملی مردم بر شمرد و اضافه کرد: برنامه آمریکا برای مذاکره با ایران، سیاست مشت آهنین و دستکش مخملی است و ملت ایران نیز هیچگاه چنین موضوع ذلت بخشی را قبول نخواهند کرد.

  حجت الاسلام صدیقی از جمله دلایل آمریکا برای مذاکره با ایران را در ابتدا کامل کردن ابر قدرتی خود، خاموش کردن بیداری اسلامی و خارج نشدن برخی دولت ها از تبعیت آمریکا عنوان کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro