تعاونی داران صومعه سرا آموزش ICDL می بینند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۸ اسفند ۹۱ - ۲:۰۰

  کد خبر : 7272

  تعاونی داران صومعه سرا آموزش ICDL می بینند

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا از برگزاری دوره‌های رایگان آموزش «ICDL» (مهارت‌ کاربردی رایانه) ویژه تعاونی‌داران این …

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا از برگزاری دوره‌های رایگان آموزش «ICDL» (مهارت‌ کاربردی رایانه) ویژه تعاونی‌داران این شهرستان خبر داد.

  واران نیوز» حسین بالو بعد از ظهر امروز در جریان برگزاری دوره‌های آموزشی«ICDL» با حضور تعاونی‌داران این شهرستان، اظهار کرد: این دوره‌های آموزشی به صورت رایگان برای تعاونی‌داران صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

  وی دوره‌های آموزشی مهارت‌های کاربردی رایانه را در راستای افزایش مهارت‌های به‌روز تعاونی‌داران و ارتقای کارایی آن ها در حوزه فعالیت ها ذکر کرد و گفت: تعاونی‌داران صومعه‌سرا تمام دوره‌های هفتگانه مهارت‌های کاربردی رایانه را رایگان می‌آموزند.

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا، برپایی دوره‌های آموزشی مذکور را در مدت زمان ۱۶۵ ساعت عنوان کرد و افزود: این میزان آموزش‌ها با هدف آشنایی تعاونی‌داران صومعه‌سرا با مهارت‌های کاربردی رایانه یا ICDL انجام می‌شود.

  وی، توانمندسازی مدیران تعاونی‌ها در به‌کارگیری رایانه و انجام موفق‌تر امور شرکت‌های تعاونی خود را از دیگر اهداف برگزاری دوره آموزش مهارت‌های هفتگانه رایانه در صومعه‌سرا بیان کرد.

  بالو، با تصریح بر اینکه دوره‌های آموزشی مهارت رایانه برای آشنایی اعضای هیئت مدیره و بازرسان شرکت‌های تعاونی صومعه‌سرا است، خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی در سال جاری تنها در رشته مهارتی رایانه به تعاونی‌داران صومعه‌سرا ارائه می‌شود.

  به گفته وی، سال آینده دوره‌های آموزشی ویژه تعاونی‌داران علاوه بر مهارت‌های کاربردی رایانه، در حوزه حسابداری نیز ارائه می‌شود.

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این دوره از آموزش‌های مهارت رایانه این شهرستان، اضافه کرد: بالغ بر ۳۰ تعاونی‌دار صومعه‌سرا در دوره‌های آموزشی ICDL شرکت کرده‌اند.

  وی به پایان طرح نام‌نویسی کارگران برای دریافت سهام عدالت در صومعه‌سرا اشاره کرد و متذکر شد: این طرح مشمول کارگران فصلی و ساختمانی در صومعه‌سرا می‌شود.

  بالو، از شناسایی بالغ بر سه هزار و ۴۰۰ خانوار قشر کارگر مشمول دریافت سهام عدالت در صومعه‌سرا خبر داد و یادآور شد: این تعداد از خانوارهای شناسایی شده مذکور طبق پالایش‌های انجام گرفته از نام‌نویسی افراد متقاضی از سال گذشته تاکنون در صومعه‌سرا بوده است.


  منبع:فارس

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro