امام جمعه موقت صومعه سرا:مسئولین دست به دست هم دهند تا حباب قیمت را بشکنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۱ اسفند ۹۱ - ۱۸:۳۳

  کد خبر : 7328

  امام جمعه موقت صومعه سرا:مسئولین دست به دست هم دهند تا حباب قیمت را بشکنند

  نماز جمعه شهرستان صومعه سرا طبق معمول همیشه با حضور پر شور مردم این شهر و با امامت حجت الاسلام …

  نماز جمعه شهرستان صومعه سرا طبق معمول همیشه با حضور پر شور مردم این شهر و با امامت حجت الاسلام والمسلمین اقدامی ،امام جمعه موقت صومعه سرا برگزار شد.

  به گزارش واران نیوز»حجت الاسلام والمسلمین اقدامی با عرض تشکر و خسته نباشید به دست اندرکاران کمیته امداد امام خمینی و تبریک هفته احسان و نیکو کاری خاطر نشان کرد:

  امام خمینی (ره) برای مستضعفین و محرومین ،انقلاب کرد و از روز اول خود را وقف مردم محروم کرده بود ایشان پس از انقلاب نام خود را از تمام نهاد هایی که اسم ایشان در آن به کار برده شده بود برداشت به جز کمیته امداد و این کار را به این خاطر انجام داد که ارزش این نهاد همان طور بماند و از نظر مردم اهمیتش کاسته نشود.

  اقدامی افزود کمیته امداد یکی از بهترین و مطمئن ترین ارگان های یادگار امام بوده و هست.

   

  امام جمعه موقت صومعه سرا در ادامه به موضوع مذاکرات ۵+۱ با ایران در آلماتی پرداخت و گفت این مذاکرات بعد از ۸ ماه چیزی جز مقاومت ایران نیست،مقاومتی که دشمن را به زانو در آورد و راهی به جز مذاکره برای دشمن نگذاشت.

  دنیا باید این را بداند که خروجی میز مذاکره خواسته مردم ایران نیست و این آرزو را باید به گور ببرند،

  اقدامی در ادامه افزود این تعبیر امام حاضر ما است که شما(دشمنان) کوچکتر از آن هستید که مردم بزرگ ایران را به زانو در آورید.

  حجت الاسلام اقدامی در مورد گرانی موجود در بازار بیان داشت که مسئولین باید سخنان رهبر را به جان بنشانند و حباب یمت را بشکنند جلوی تصمیمات غیر کارشناسانه را بگیرند تا بی تدبیری کام مردم را تلخ نکنند،مسئولین باید مواظب باشند که با ولایت زاویه پیدا نکنند مردم ایران مسئولین را با ولایت میسنجند و هرکس از زیر چتر ولایت خارج شود از دید مردم منفور است

  در ادامه آقای اقدامی با تشکر از امام جمعه شهر و مسئولین برای کمک به ساخت مسجد جعفری مردم و بازاریان را به کمک به این امر توصیه کرد تا هرچه سریعتر این مسجد ساخته و تحویل مردم صومعه سرا داده شود

   

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro