روزانه 10 نفر به جامعه مهندسان افزوده می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱ - ۱:۳۷

  کد خبر : 7354

  روزانه ۱۰ نفر به جامعه مهندسان افزوده می‌شود

  رئیس سازمان نظام مهندسی مازندران گفت: روزانه ۱۰ تا ۱۱ نفر به جامعه مهندسی کشور افزوده می‌شود. واران نیوز »مصطفی …

  خبرگزاری فارس: روزانه 10 نفر به جامعه مهندسان افزوده می‌شود

  رئیس سازمان نظام مهندسی مازندران گفت: روزانه ۱۰ تا ۱۱ نفر به جامعه مهندسی کشور افزوده می‌شود.

  واران نیوز »مصطفی خاوری‌نژاد صبح امروز در گردهمایی سالانه اعضای نظام مهندسی ساختمان بخش مکانیک استان مازندران در سالن اریکه آریایی این شهرستان با تاکید بر اینکه در سال‌های اخیر به کارگیری مهندسان مکانیک در بخش ساختمان فراگیر شده است، افزود: با تلاش هیئت رئیسه جدید بکارگیری مهندسان مکانیک در پروژه‌ها استان نیز تاکید شده است.

  وی با اعلام اینکه مهندس مکانیک قلب تپنده ساختمان است، تصریح کرد: این نشان می‌دهد مهندسان مکانیک نقش مهمی در حیات یک ساختمان دارند.

  خاوری‌نژاد با اشاره به اینکه مازندران در زمره سازمان‌های برتر نظام مهندسی کشور قرار دارد، یادآور شد: سازمان نظام مهندسی مازندران در زمره استان‌های برتر کشور در زمینه کیفی است.

  وی با تاکید بر اینکه مازندران در رده شش استان کشور در بخش تعداد مهندسان است، گفت: در استان ۱۸ هزار و ۸۰۰ عضو نظام مهندسی هستند.

  خاوری‌نژاد با بیان اینکه ۳۶ درصد اعضای نظام مهندسی ساختمان مازندران فاقد پروانه هستند، اظهار داشت: روزنامه ۱۰ تا ۱۱ مهندس جدید به جامعه مهندسی افزوده می‌شود.

  وی با اعلام اینکه از ورود افراد و نیروهای جدید در این بخش استقبال می‌کنیم، افزود: این نشان می‌دهد که ظرفیت بالایی در این بخش وجود دارد که می‌تواند به خوبی استفاده شود.

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به اینکه  تعداد مهندسان مکانیک در مازندران  ۲۶۵۰ نفر است، بیان کرد: ۱۳ درصد کل نظام مهندسی مازندران را مهندسان مکانیک است تشکیل می‌دهند.

  وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۰۲۷ نفر دارای پروانه اشتغال هستند، افزود: بقیه مهندسین برای ورود به این عرصه در انتظار برگزار آزمون هستند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro