رئیس جدید بیمارستان امام خمینی صومعه سرا رسماً معرفی شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱ - ۱۸:۳۴

  کد خبر : 7433

  رئیس جدید بیمارستان امام خمینی صومعه سرا رسماً معرفی شد

  صبح امروز طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بیمارستان امام خمینی (ره) دکتر “محمدعلی خصوصی”بعنوان …

  صبح امروز طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بیمارستان امام خمینی (ره) دکتر “محمدعلی خصوصی”بعنوان رئیس جدید این بیمارستان منصوب شد.

   به گزارش واران نیوز» دکتر بهبودی رئیس دانشگاه علاوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر وتشکر از زحمات صادقانه وعملکرد درخور ستایش آقای دکتر افشین دلیلی از ابتدای دوران خدمت ایشان در بیمارستان تاکنون طی حکمی آقای دکتر محمد علی خصوصی را بعنوان رئیس جدید بیمارستان امام خمینی(ره) منصوب نمودند.

  راه‌اندازی مرکز دیابت بعنوان دومین مرکز در استان گیلان، تصویب نهایی برای ساخت ساختمان جدید اورژانس، بهبود کفیت غذای بیمارستان و برخورد قاطع با پیمانکار متخلف، جذب و اضافه شدن پزشک متخصص گوش و حلق و بینی، جراح قلب، زنان و پوست را از جمله این پزشکان جدید به کادر پزشکی این بیمارستان ، نصب دستگاه آندوسکوپی و راه‌اندازی دستگاه «داپلر عروق مغزی» برای نخستین بار در غرب گیلان در بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا  تنها بخشی از خدمات دوره ی ریاست دکتر دلیلی در این مرکز درمانی بود.

  رضایت‌مندی بیماران از خدمات بیمارستان امام (ره)  در دوره ریاست ایشان موجب شد تا این بیمارستان برنده لوح تقدیر و تندیس مخصوص در نحستین جشنواره ملی حاکمیت بالینی در سالن همایش‌های برج میلاد شود.

  در اخر مراسم با تقدیر دوباره از دکتر دلیلی و اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از ایشان تشکر به عمل آمد و حکم آقای خصوصی به ایشان تحویل داده شد


  گزارش تصویری

  يک ديدگاه

  1. aryana گفت:

   از نماینده صومعه سرا که بیست سال تمام منتظر به قدرت رسیدن و تکیه دادن بر مسند قدرت بود جز این انتظار دیگری نمی رود که تمام نهاد را خصوصی سازی کند!!!!!!!!!!! متاسفم!!!!!!!!!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro