چرا نام علي دايي در پرونده بزرگ اختلاس بيمه ايران مطرح شد؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱ - ۲۳:۲۶

  کد خبر : 7523

  چرا نام علی دایی در پرونده بزرگ اختلاس بیمه ایران مطرح شد؟

  حسین مرادی، قاضی دادگاه اختلاس بیمه ایران در گفت‌وگویی با سایت مدال‌نیوز درباره اینکه چرا نام علی دایی در این …

  حسین مرادی، قاضی دادگاه اختلاس بیمه ایران در گفت‌وگویی با سایت مدال‌نیوز درباره اینکه چرا نام علی دایی در این پرونده مطرح شد، توضیح داد. مرادی گفت: در زمان جریان دادگاه متاسفانه مطالبی درباره علی دایی گفته شد که به هیچ‌وجه واقعیت نداشت.

  به گزارش واران نیوز به نقل از روزنامه وطن امروز» حسین مرادی، قاضی دادگاه اختلاس بیمه ایران درباره اینکه چرا نام علی دایی در این پرونده مطرح شد، توضیح داد. مرادی گفت: در زمان جریان دادگاه متاسفانه مطالبی درباره علی دایی گفته شد که به هیچ‌وجه واقعیت نداشت.

  یکی از متهمان در جریان دادگاه از علی دایی نام برد که همین موضوع باعث شد شائبه دخالت دایی در جریان این پرونده به وجود بیاید ولی آنچه امروز می‌توانم بگویم این است که علی دایی پاک پاک است و هیچ دخالتی در این موضوع نداشت.

  قاضی دادگاه اختلاس بیمه ایران در توضیح اینکه چه‌چیزی باعث شد نام علی دایی در دادگاه پرونده اختلاس بیمه بر سر زبان‌ها بیفتد، عنوان کرد: واقعیت این است که متهمان برای خرید و فروش زمینی در منطقه شهریار در روزنامه آگهی داده بودند و چون علی دایی نیز در کار‌های اقتصادی فعالیت دارد از سوی وی تماس‌هایی برقرار شد که این رابطه تنها در همین حد است و به هیچ‌وجه پولی رد و بدل نشد که امروز دایی بخواهد در این باره توضیحی دهد. مرادی در پایان تصریح کرد: موضوع دایی در این پرونده کاملا بسته شده است.

  چهره‌های بزرگ فوتبالی در سطح دایی به اندازه خودشان گرفتاری دارند و درست نیست به دلیل مسائل واهی برای آنها حاشیه درست کنیم. علی دایی افتخار ورزش ایران است و باید قدر و منزلتش حفظ شود.

  يک ديدگاه

  1. یاسرشکوری گفت:

   سلطان گروه خونی اش به این حرفا نمی خوره .بیخیال حاجی برو سراغ یه نفر دیگه

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro