دوازدهمین فروشگاه زنجیره ای رفاه گیلان در صومعه سرا افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱ - ۱۲:۵۱

  کد خبر : 7536

  دوازدهمین فروشگاه زنجیره ای رفاه گیلان در صومعه سرا افتتاح شد

  دوازدهمین شعبه فروشگاه زنجیره ای رفاه گیلان در شهرستان صومعه سرا با نام شهید ˈفریبر زبرشنوردˈ افتتاح و به بهره …

  دوازدهمین شعبه فروشگاه زنجیره ای رفاه گیلان در شهرستان صومعه سرا با نام شهید ˈفریبر زبرشنوردˈ افتتاح و به بهره برداری رسید.

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایرنا» مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه استان گیلان روز سه شنبه در این آیین اظهار کرد: فروشگاه های زنجیره ای رفاه در راستای ستاد تنظیم بازار و با هدف عرضه مستقیم کالا به دست مصرف کنندگان به منظور بازوی توانمند دولت در تنظیم باز ارائه خدمات می کنند.

  ˈناصر مقصودیˈ با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری امسال به نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به تلاش و برنامه ریزی گسترده سراسری فروشگاه های زنجیره ای رفاه به منظور افزایش تعداد شعب خود اشاره و اظهار امیدواری کرد: با افتتاح فروشگاه شهید برشنورد این روند تداوم یابد.

  وی با اعلام این که فروشگاه های زنجیره ای رفاه هم اکنون ۲۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد، یادآور شد: این فروشگاه ها با ۲۰هزار تنوع کالایی در چهار گروه مواد غذایی، آرایشی بهداشتی ، لوازم خانگی و پوشاک فضای امنی را برای خرید مشتریان بوجود آورده است.

  مقصودی ارائه انواع رفاه کارت های اعتباری و نقدی، بن کارت و فروش اقساطی لوازم خانگی را از دیگر خدمات فروشگاه های زنجیره ای رفاه استان گیلان در راستای اصل مشتری مداری بر شمرد.

  وی همچنین از وجود بیش از دوهزار کالا در فروشگاه زنجیره ای رفاه شهید برشنورد صومعه سرا خبر داد و گفت: تمامی کالاهای موجود در این فروشگاه با پنج تا ۳۰ درصد زیرقیمت بازار عرضه می شود.

  فرماندار شهرستان صومعه سرا نیز در ادامه این مراسم با بیان این که باید بپذیریم فروشگاه های زنجیره ای رفاه توانسته اعتماد مردم را جلب کند، افزود: در این راستا با عرضه کالاهای متنوع و تعامل خوبی که با دستگاه های مختلف دارد بسیار موفق بوده است.

  میرزا حسینعلی زاده با اشاره به این که فروشگاه زنجیره ای رفاه صومعه سرا از ظرفیت بالایی در راستای تامین کالاهای مورد نیاز مردم این شهرستان دارد، اضافه کرد: ایجاد تعامل دوطرفه بین فروشگاه رفاه و تولیدکنندگان این شهرستان نیز بسیار مهم و حیاتی است.

  وی با ابراز امیدواری در خصوص گسترش خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مشتریان، از تلاش مضاعف مدیران و کارکنان فروشگاه های رفاه در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، تقدیر به عمل آورد.

  به گزارش ایرنا، با حضور مدیر آنفورماتیک ستاد مرکزی فروشگاه های رفاه کشور، مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه گیلان، مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان اردبیل، فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان صومعه سرا دوازدهمین شعبه فروشگاه رفاه استان گیلان با نام شهید فریبرزبرشنورد، جنب اداره تعاون روستایی واقع در خیابان امام خمینی (ره) ای

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro