20هزار مواد محترقه دست ساز در صومعه سرا کشف شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۴ اسفند ۹۱ - ۱۶:۱۳

  کد خبر : 7568

  ۲۰هزار مواد محترقه دست ساز در صومعه سرا کشف شد

  فرمانده انتظامی صومعه سرا از کشف و ضبط ۲۰هزار مواد محترقه دست ساز طی هفته گذشته در سطح این شهرستان …

  فرمانده انتظامی صومعه سرا از کشف و ضبط ۲۰هزار مواد محترقه دست ساز طی هفته گذشته در سطح این شهرستان خبر داد

  واران نیوز» سرهنگ پاسدار ˈاحمد عسکریˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این خصوص تعدادی از واحدهای صنفی که مبادرت به خرید و فروش مواد محترقه می کردند پلمپ و چهار نفر به دلیل اخلال در نظم و امنیت دستگیر شدند.

  وی با اشاره به این که برای برقراری آرامش در شب چهارشنبه‌ آخر سال تمهیدات لازم اندیشیده شده، گفت: اگر کسی با هیاهو و جنجال و حرکت های غیر متعارف مخل نظم و آرامش عمومی شود بر اساس قانون به حبس سه تا یک سال و ۷۴ ضربه شلاق محکوم می شود.

  سرهنگ عسکری، با اعلام این که خانواده‌ها در شب چهارشنبه آخر سال بیشتر مراقب فرزندان خود در برابر خطرها و آسیب‌های احتمالی باشند از آنان خواست؛ با رعایت و برقراری نظم و امنیت در این شب، توجه و رعایت هشدارهای پلیسی و پیشگیری از وقوع آتش‌سوزی و آسیب‌های ناشی از آن در کاهش تلفات مالی و جانی ما را یاری کنند.

  فرمانده انتظامی صومعه سرا با بیان این که هرگونه جابجایی و اسباب کشی در سطح این شهرستان در ایام نوروز بدون هماهنگی با نیروی انتظامی ممنوع است، از خانوادها و مسافران نوروزی خواست؛ با رعایت نکات ایمنی در منزل و اماکن عمومی ضامن اموال شخصی خود باشند.

  عسکری با اعلام آمادگی تیم های مختلف برای برقراری امنیت کامل برای حضور مسافران نوروزی در صومعه سرا اضافه کرد: نیروهای پلیس در سه ایستگاه ورودی شهرستان در تولم شهر، مقابل اداره ارشاد اسلامی و پارک ابریشم، مستقر می شوند تا با تلاش شبانه روزی خود همچون سال های گذشته مسافران سفری آسوده خاطر داشته باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro