حدود شش هزار ورزشکار سامان یافته بیمه شده در صومعه سرا فعالیت دارند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۴ اسفند ۹۱ - ۱۷:۲۴

  کد خبر : 7583

  حدود شش هزار ورزشکار سامان یافته بیمه شده در صومعه سرا فعالیت دارند

  رییس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا در جمع ورزشکاران بانوان این شهرستان گفت: حدود شش هزار ورزشکار سامان یافته …

  رییس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا در جمع ورزشکاران بانوان این شهرستان گفت: حدود شش هزار ورزشکار سامان یافته بیمه شده در صومعه سرا فعالیت دارند

  ˈسیدحسن آموزگار، روز چهارشنبه در این نشست که در کانون شهید بهشتی شهرستان صومعه سرا با حضور بیش از۴۰۰نفر از بانوان ورزشکار برگزار شد، افزود: هم اکنون ۴۰ هیات ورزشی و ۷۰ شورای ورزشی در سطح شهرستان صومعه سرا فعالیت دارند.

  وی بیان کرد: این شهرستان دارای ۱۳ سالن ورزشی و یک استخرشنا است که پنج سالن ورزشی نیز در دست احداث دارد.

  آموزگار با اعلام این که شهرستان صومعه سرا همواره در ورزش کشور سهم بسزایی داشته خاطرنشان کرد: مسعود راهنما که از افتخارات ورزش کشور و این شهرستان است هم اکنون به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسال کاراته جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

  آموزگار افزود: این شهرستان در تیم ملی دوچرخه سورای کشور نیز دو ملی پوش با نام های داریوش اسماعیل زاده و حمیدرضا نوروزی دارد.

  وی کمبود اعتبارات لازم ، امکانات و تجهیزات ورزشی را از جمله مشکلات مهم ورزش شهرستان صومعه سرا برشمرد.

  نماینده مردم شهرستان صومعه سرا نیز در ادامه این مراسم با بیان این که با تمام توان برای خانواده بزرگ ورزش این شهرستان تلاش خواهد کرد، افزود: خواسته های ورزشی و مشکلات کلیدی و کارشناسی شده دبیران و مسوولان هیات های ورزشی شهرستان مورد بررسی و در اسرع وقت بر طرف می شود.

  حمیدرضا خصوصی ثانی خواستار حمایت و کمک های اداره کل ورزش وجوانان استان گیلان برای اتمام پروژهای ورزشی نیمه تمام این شهرستان شد تا ورزشکاران و جوانان بتوانند ازمجموعه های ورزشی در حال ساخت استفاده کنند.

  وی حضور ورزشکاران موفق شهرستان صومعه سرا در سطح ملی را نشان از ظرفیت های بالای ورزشی این شهرستان دانست و گفت: باید این ورزشکاران از سوی وزارت ورزش و جوانان مورد حمایت قرار بگیرند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro