حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور کامل پرداخت می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۱ - ۱۳:۴۰

  کد خبر : 7627

  حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور کامل پرداخت می‌شود

  نماینده سوادکوه، قائم شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور در فروردین ماه …

  نماینده سوادکوه، قائم شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور در فروردین ماه سال آینده به طور کامل پرداخت می‌شود.

  واران نیوز» سید هادی حسینی صبح امروز به وضعیت حقوق بازنشستگان البرز مرکزی اشاره کرد و گفت: توافقی که با دولت داشتیم این بود که حقوق بازنشستگان البرز مرکزی منطقه ما به طور کامل پرداخت شود.

  نماینده سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، افزود: بازنشستگان البرز مرکزی حقوق بهمن و عیدی را گرفتند و حقوق اسفند را هنوز به طور کامل دریافت نکردند.
  وی با بیان این که بازنشستگان فولاد اصفهان، دیروز حقوق بهمن و عیدی را گرفتند، افزود: برای حقوق اسفند ماه بازنشستگان البرز مرکزی مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به صورت علی‌الحساب پرداخت شده است.
  عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن عید و مشکلات اقتصادی موجود، پرداخت این مبلغ برای بازنشستگان را ظلمی در حق آنان توصیف کرد و یادآور شد: رایزنی هایی با معاون اول رئیس جمهور و مسئولان مرتبط با بازنشستگان صنعت فولاد انجام داده‌ایم تا شاهد حل مشکلات آنان باشیم.
  وی به آخرین وضعیت تاسیس صندوق بازنشستگی صنعت فولاد اشاره و خاطر نشان کرد: سقف سهام مشخص شده است و به مرور باید انتقال انجام شود و ارزش قیمت سهام آن باید در بازار بورس کشف شود و به فروش برسد و یا عین آن با قیمت پایه به وزارت رفاه منتقل می‌شود.
  حسینی، افزود: انتقال وضعیت بازنشستگان صنعت فولاد از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت رفاه در حال طی کردن مسیر قانونی است و صندوق بازنشستگی فولاد زیر نظر وزارت رفاه تاسیس می شود و هدف اصلی ما آن است که کارگران صدمه‌ای نبینند.
  وی خاطر نشان کرد: آخرین مذاکره ما با دولت این بود که در آینده‌ای نزدیک صندوق بازنشستگی فولاد کشور زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاسیس می‌شود.
  وی افزود: درمان بازنشستگان صنعت فولاد مانند سابق است و تغییری در شرایط درمان آنان ایجاد نخواهد شد.
  حسینی با تاکید بر اینکه بازنشستگان البرز مرکزی با حضور در عمق معادن به تلاش و کوشش پرداخته‌اند و باید حقوقشان را به موقع و کامل دریافت کنند، یادآور شد: با پیگیری‌ها و جلساتی که با مجموعه دولت داشته‌ایم مقرر شده بود که ابتدا حقوق بازنشستگان منطقه ما آغاز شود و ظاهرا به دلیل اینکه برنامه‌ریزی کردند تا به همه بازنشستگان برسد مبلغ ۱۵۰ هزار تومان پرداخت شده است.
  نماینده سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، بر پرداخت مطالبات بازنشستگان البرز مرکزی در فروردین تاکید کرد و افزود: حقوق و مزایایی بازنشستگان صنعت فولاد کشور به طور کامل در فروردین پرداخت می‌شود

   

  يک ديدگاه

  1. هزینه ی بی تدبیری مدیران قبلی فولاد بر دوش خانواده ی کارگران فولاد نشسته (تکنسین فولاد)

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro