امام جمعه صومعه سرا: ملت ایران در 24 خرداد حماسه ای پرشور می آفرینند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲ فروردین ۹۲ - ۱۸:۳۲

  کد خبر : 7649

  امام جمعه صومعه سرا: ملت ایران در ۲۴ خرداد حماسه ای پرشور می آفرینند

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: …

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: ملت ایران بار دیگر در ۲۴ خردادماه امسال، حماسه ای پرشور به بلندای تاریخ می آفرینند.

  واران نیوز» حجت الاسلام و المسلمین ˈاسماعیل صدیقیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته صومعه سرا با بیان این مطلب اظهار کرد: در حالیکه غربی ها شعار مردم سالاری سر می دهند؛ برگزاری بیش از ۳۰ انتخابات در کشور پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، نشان از وجود مردم سالاری واقعی در ایران است.

  وی انتخابات را آبروی نظام اسلامی خواند و بر ضرورت حضور مردم در این صحنه و انتخاب فرد اصلح که موجبات تقویت ارزش های دینی جامعه شود، تاکید کرد.

  حجت الاسلام صدیقی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب و بیانات روشنگرانه ایشان در مشهد مقدس، راهگشای مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و بین المللی کشور است.

  وی با بیان اینکه دشمن می خواهد از طریق تحریم اقتصادی بر اقتصاد رو به شکوفایی ایران خدشه وارد کند، اضافه کرد: تحریم ، موجب خودکفایی و بالندگی نظام اقتصادی کشور شده است.

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا همچنین به تقارن ایام فاطمیه با نوروز امسال اشاره و بر لزوم حفظ و احترام به شعائر دینی تاکید و اضافه کرد: مومنان در ایام نوروز، حرمت بانوی بزرگ اسلام را حفظ کنند و در مراسم فاطمیه نیز حضوری پرشور داشته باشند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro