نزدیک به یکهزار نفر از گردشگران نوروزی در صومعه سرا اسکان یافتند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۴ فروردین ۹۲ - ۲:۴۹

  کد خبر : 7696

  نزدیک به یکهزار نفر از گردشگران نوروزی در صومعه سرا اسکان یافتند

  فرماندار صومعه سرا گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، نزدیک به یکهزار نفر از گردشگران و مسافران در این شهرستان …

  فرماندار صومعه سرا گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، نزدیک به یکهزار نفر از گردشگران و مسافران در این شهرستان اسکان یافته اند.

  ˈمیرزا حسینعلی زادهˈ عصر روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۲۰۳ خانوار در قالب ۹۸۴ نفر از گردشگران، برای اسکان و اقامت وارد صومعه سرا شده اند تا از اماکن گردشگری این شهرستان بازدید کنند.

  وی ادامه داد: از این تعداد مسافر، یک هزار و ۲۰۰ نفر در مدارس صومعه سرا اسکان یافتند.

  به گفته حسینعلی زاده؛ ۱۲ باب مدرسه با ۱۱۱ کلاس در این شهرستان آماده اسکان مسافران نوروزی است.

  وی با اشاره به موقعیت مناسب جغرافیایی صومعه سرا و وجود مناطق زیبای گردشگری در این شهرستان افزود: با توجه به حضور خوب و پررنگ یگان های خدمات رسان در بخش گردشگری از قبیل نیروی انتظامی و هلال احمر، تاکنون تردد مسافران نوروزی در جاده های مختلف این شهرستان بدون هیچ مشکلی و در امنیت کامل انجام شده است.

  وی گفت: یگان های خدمات رسان در چهار نقطه ورودی صومعه سرا از طرف تولم شهر، مرکز شهر، داخل پارک ابریشم و کلیدبر استقرار یافته اند.

  فرماندار صومعه سرا همچنین از توزیع بیش از ۹۸۴ بسته فرهنگی حاوی بروشور معرفی اماکن گردشگری شهرستان صومعه سرا بین مسافران نوروزی خبر داد.

  حسینعلی زاده اضافه کرد: هم اکنون دو هتل با ۳۴ اتاق و ۲۰ اتاق در مراکز دانشگاهی این شهرستان آماده ارائه خدمات به میهمانان و مسافران نوروزی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro