هفت هزار بروشور بین مسافران نوروزی صومعه سرا توزیع شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۷ فروردین ۹۲ - ۱۸:۳۲

  کد خبر : 7761

  هفت هزار بروشور بین مسافران نوروزی صومعه سرا توزیع شد

  شهردار صومعه سرا از توزیع هفت هزار بروشور معرفی اماکن گردشگری و زیارتی بین مسافران نوروزی خبر داد. واران نیوز» …

  شهردار صومعه سرا از توزیع هفت هزار بروشور معرفی اماکن گردشگری و زیارتی بین مسافران نوروزی خبر داد.

  واران نیوز» ˈحسین احمدیˈ روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به وضعیت آب و هوایی مناسب، تعداد مسافران و گردشگران نوروزی امسال در صومعه سرا ۱۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

  وی با اعلام اینکه در ایام عادی سال روزانه ۶۰ تن زباله از سطح شهر صومعه سرا جمع آوری می شود، افزود: این رقم در روزهای پایانی سال گذشته، به ۹۰ تن رسید و هم اکنون روزانه بیش از ۷۰ تن زباله از سطح شهر جمع آوری می شود که این میزان، نشان دهنده افزایش ورود مسافران نوروزی است.

  احمدی با اشاره به اینکه ماموران شهرداری تمام تلاش خود را برای پاکیزگی و زیبایی شهر انجام می دهند، از مردم خواست نظافت معابر عمومی را رعایت کرده و زباله را به شکل مناسب دفع کنند.

  وی همچنین از نصب تابلوهای راهنمای اماکن گردشگری و زیارتی در مسیرهای مختلف شهر صومعه سرا خبر داد و گفت: این امر در روان سازی ترافیک شهر موثر است.

  شهردار صومعه سرا نصب ۹ عدد بنر با نوشته های تبریک سال نو و خیر مقدم به مسافرین و برپایی سفره هفت سین، اهدای کادو به اولین مسافر نوروزی این شهر را از اقدامات شهرداری در این ایام ذکر کرد.

  وی آماده سازی سه باب سرویس بهداشتی در شهر صومعه سرا، یک باب نمازخانه در پارک ابریشم و یک پارکینیگ در جنب این پارک را از دیگر اقدامات خدماتی برای رفاه حال مسافران و میهمانان نوروزی عنوان کرد.,


  منبع:ایرنا

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro