بازرس کلاهبردار در صومعه‌سرا دستگیر شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۶ مرداد ۹۱ - ۱۲:۵۷

  کد خبر : 781

  بازرس کلاهبردار در صومعه‌سرا دستگیر شد

  فرمانده نیروی انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری کلاهبرداری که خود را بازرس ویژه یکی از اداره‌ها معرفی می‌کرد در این شهرستان …

  فرمانده نیروی انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری کلاهبرداری که خود را بازرس ویژه یکی از اداره‌ها معرفی می‌کرد در این شهرستان خبر داد.

  واران نیوز: فریدون آقایی بعدازظهر امروز در نشست نیروی انتظامی این شهرستان چگونگی دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای صومعه‌سرا با چهار فقره کلاهبرداری را تشریح کرد.

   

  فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا افزود: ماموران پلیس آگاهی صومعه‌سرا در بررسی و پیگیری پرونده یکی از مال‌باختگان که مبلغ هشت میلیون تومان از وی کلاهبرداری شده بود، متوجه شدند که وی یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای است.

  فرمانده نیروی انتظامی صومعه‌سرا، ادامه داد: کارآگاهان شهرستان در بررسی‌های خود مخفیگاه این متهم به نام بیژن ۵۰ ساله را شناسایی و سپس با هماهنگی مرجع قضایی وی را در عملیاتی دستگیر کردند.

  وی با بیان اینکه این متهم خود را بازرس ویژه یکی از اداره‌های صومعه‌سرا معرفی می‌کرد، افزود: این فرد با دادن وعده‌های دروغین برای تهیه وام‌های کلان توانسته بود از شاکی کلاهبرداری کند.

  به گفته آقایی، بیژن در تحقیقات پلیسی به سه فقره کلاهبرداری نیز اعتراف کرده است.

  وی از شهروندان خواست از اعتماد بی‌مورد به افراد خودداری کنند و در صورت مواجهه با هرگونه افراد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro