شعبانی:طرح جهاد سازندگی عملیات محرومیت‌زدایی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۹ مرداد ۹۱ - ۱۰:۰۷

  کد خبر : 818

  شعبانی:طرح جهاد سازندگی عملیات محرومیت‌زدایی است

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: طرح جهاد سازندگی یکی از عملیات‌های موثر در راستای فقر و محرومیت‌زدایی و ایجاد رفاه بیشتر برای …

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: طرح جهاد سازندگی یکی از عملیات‌های موثر در راستای فقر و محرومیت‌زدایی و ایجاد رفاه بیشتر برای محرومان است.

   کریم شعبانی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از مناطق محروم و مشمول فعالیت گروه‌های جهاد سازندگی این شهرستان با قدردانی از تلاش خیر خواهانه و داوطلبانه نیروهای جهادی، اظهار کرد: نیروهای جهادی همواره پروژه‌های بزرگ را با کمترین هزینه و در بازده زمانی مناسبی انجام می‌دهند.

  وی با بیان اینکه طرح جهاد سازندگی یکی از عملیات‌های موثر در راستای فقر و محرومیت‌زدایی و ایجاد رفاه بیشتر برای محرومان است، تصریح کرد: این امر مدیون پشتکار و نیت صادقانه جوانان و دانشجویان بسیجی برای رسیدگی به وضعیت محرومان در مناطق روستایی است.

  فرماندار صومعه‌سرا با تاکید بر همکاری و حمایت بخش‌های دولتی از نیروهای جهادی، اذعان کرد: نیروهای جهاد سازندگی باید مورد تکریم مسئولان و مردم واقع شوند.

  وی افزود: سرکشی مکرر از اجرای فعالیت‌های نیروهای جهادی و بها دادن به آنها نوعی حمایت از تلاش و کار مقدس آنها محسوب می‌شود که به ویژه بخشداران و دهیاران باید این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

  شعبانی، هدف از تلاش نیروهای جهادی به صورت داوطلبانه را برطرف کردن مشکلات روستاییان، میل به خدمت و تنوع در همکاری‌ها در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی و درمانی، علمی و آموزشی عنوان کرد و گفت: مهارت علم و کار نیروهای جهادی مورد توجه مدیران و مسئولان قرار گیرد.

  مسئول بسیج سازندگی صومعه‌سرا نیز در جریان بازدید مذکور با تاکید بر اینکه محرومیت‌زدایی و ایجاد رفاه همگانی به ویژه در بین روستاییان از مهم‌ترین اهداف این نهاد به شمار می‌رود، اظهار کرد: تمام فعالیت‌های نیروهای جهادی با همکاری نیروهای بسیج دانشجویی انجام می‌شود.

  یدالله قلی‌خواه با اشاره به ادامه اجرای کار نیروهای جهادی صومعه‌سرا یادآور شد: امسال با همکاری نیروهای جهاد سازندگی در اجرای طرح محرومیت‌زادیی، چهار واحد مسکونی بهزیستی و کمیته امداد صومعه‌سرا احداث و تحویل محرومان می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه سال گذشته نیروهای جهادی صومعه‌سرا بالغ بر ۳۴ هزار و ۲۲۰ نفر به‌روز فعالیت داشتند، خاطرنشان کرد: ویزیت رایگان روستاییان، پیشگیری از مواد مخدر و مداخله سلامت و خانواده با نیروهای بسیجی محلات و اجرای طرح سواد آموزی از دیگر اقدام‌های جهاد سازندگی در راستای همیاری و کمک به اقشار محروم است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro