500 کودک از خدمات طرح پارک دوستدار کودک صومعه سرا بهره مند شدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۸ فروردین ۹۲ - ۱۹:۵۳

  کد خبر : 8299

  ۵۰۰ کودک از خدمات طرح پارک دوستدار کودک صومعه سرا بهره مند شدند

  رییس جمعیت هلال احمر صومعه سرا گفت : از اول تعطیلات نوروز امسال تاکنون حدود۵۰۰ کودک از خدمات طرح پارک …

  رییس جمعیت هلال احمر صومعه سرا گفت : از اول تعطیلات نوروز امسال تاکنون حدود۵۰۰ کودک از خدمات طرح پارک دوستدار کودک این شهرستان بهره مند شده اند .

  واران نیوز» ˈ رضا سلیمیˈ روز پنجشنبه گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : این طرح همزمان با سراسر کشور برای نخستین بار در پارک ابریشم صومعه سرا با هدف ارائه خدمات به کودکان و خانواده های آنان و مسافران نوروزی در حال اجرا است .

  وی با اشاره به اینکه طرح ارائه خدمات پارک دوستدار کودک از ۲۸ اسفند ماه ۹۱ آغاز شده و تا پانزدهم فروردین ۹۲ ادامه دارد گفت : توزیع لوازم نقاشی و دارت و توزیع مهر و جانماز برای کودکان و مسافران نوروزی از جمله خدمات این پارک است که مورد استقبال خوب خانواده ها و کودکان آنان قرار گرفته است .

  سلیمی با اعلام این که طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر صومعه سرا نیز همزمان با سراسر کشور با اسقرار یک پایگاه در ورودی این شهر و یک پایگاه ثابت جاده ای در منطقه کلیدبر آغاز به کارکرده افزود : در راستای اجرای این طرح ۱۳۵ نفر از امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر این شهرستان تا ۱۵ فروردین ۹۲ فعالیت می کنند .

  وی یادآور شد : از ابتدای اجرای این طرح تاکنون امدادگران هلال احمر صومعه سرا به ۹ مورد حادثه رخ داده خدمات ارائه نموده اند که در آن ۳۹ نفر به صورت سرپایی مداوا ، پنج نفر انتقال به بیمارستان ، چهار مورد عملیات نجات مصدوم و یک مورد فوتی داشته ایم .

  ˈ سلیمی ˈ از توزیع بروشور با موضوع آداب مسافرت ، نماز و امداد و کمکهای اولیه خبر داد و یادآور شد : از آغاز سفرهای نوروزی تا کنون سه هزار و۵۰۰ بروشور گردشگری و راهنمای اماکن زیارتی و سیاحتی در بین مسافران نوروزی این شهرستان توزیع شده است .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro