مسئولینی که لیاقت پست خود را ندارند استعفا بدهند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۰ فروردین ۹۲ - ۱۹:۳۰

  کد خبر : 8321

  مسئولینی که لیاقت پست خود را ندارند استعفا بدهند

  به گزارش اختصاصی واران نیوز» حجت الاسلام والمسلمین نقویان روز قبل در مسجد جعفری صومعه سرا بعد از نماز مغرب …

  به گزارش اختصاصی واران نیوز» حجت الاسلام والمسلمین نقویان روز قبل در مسجد جعفری صومعه سرا بعد از نماز مغرب و عشاء به سخنرانی پرداخت.

  ایشان سخنان خود را با نگاه اسلام به جامعه و جامعه پیشرفته از نظر اسلام شروع کردند و گفتند: جامعه پیشرفته در حال حاضر جامعه ای با ساختمان های بلند و ماشین های خوب و مادیات دیگر است در حالی که اسلام جامعه پیشرفته را جامعه ای میداند که انسان های با شرافت در آن هستند و زمام امور را در دست دارند.

  نقویان در ادامه افزود غرب رو به پیشرفت غیر انسانیست و در غرب انسانیت از بین رفته به همه چیز با دید مادی نگریسته میشود ، حتی انسان.

  وی در ادامه به ثواب خدمت به مردم اشاره کرد و این گونه گفت که مسئولین اگر در این جامعه به مردم خدمت کنند پاداشش بیشتر است تا نماز خواندن و دعا خواندن،مسئولینی که تقوا داشته باشند هرگز کاری که از دستشان برنیاید نمی پذیرند ولی متاسفانه در اینجا این گونه نیست؛ مسئولین کشور از شهردار تا استاندار و وزیر اگر نتوانند کاری که بر روی دوششان است انجام دهند اول به اسلام بعد به کشور و مردم خیانت کرده اند.

  ایشان در ادامه با مثالی معنی دار سخنان خود را اینگونه کامل کرد:به عنوان مثال، من (نقویان) استاندار استانی میشوم در حالی که استانداری بلد نیستم ،با خود می گویم من آدم خوبی هستم ، نماز میخوانم ، روزه میگیرم ، دزد نیستم ، خیلی انقلابی هستم ، ۴۵ ماه جبهه هم دارم پس بیایم استاندار بشوم؛ از کجا معلوم که استاندار خوبی بشوم.اگر من تقوا داشتم اصلا استانداری را قبول نمیکردم زیرا میدانستم که بلد نیستم.

  حجت الاسلام نقویان در آخر به این موضوع اشاره کرد که امروزه ارزش ها از بین رفته و یا شاید از یاد رفته اند ؛ زیرا انسان فدای دنیا و مال آن میشود ، فدای طبیعت میشود , آبادانی جاییست که انسانِ آباد آنجا باشد ، گول دنیا را نخورید.


  گزارش تصویری


  برای دریافت فایل صوتی مراسم بر روی تصویر زیر کلیلک کنید

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro