کاراته قم دین خود را به ورزش استان ادا کرد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۵ فروردین ۹۲ - ۱۳:۵۴

  کد خبر : 8368

  کاراته قم دین خود را به ورزش استان ادا کرد

  کاراته کاهای قمی در سال ۹۱ در میادین بین المللی عناوین گوناگونی را کسب کردند،که مهمترین آن مدال طلای امیر …

  کاراته کاهای قمی در سال ۹۱ در میادین بین المللی عناوین گوناگونی را کسب کردند،که مهمترین آن مدال طلای امیر مهدی زاده در مسابقات کاراته قهرمانی جهان در فرانسه بود.
  در مسابقات جهانی فرانسه هدایت تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران را علیرضا کتیرایی بر عهده داشت.
  در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در ازبکستان سعید علیپور و ناصر نجفی در رده بزرگسالان به دو مدال برنز و علیرضا قاضی به مدال طلا نوجوانان آسیا دست یافتند،که غلامرضا دباغیان و علیرضا کتیرایی به عنوان مربیان تیم ملی کاراته ایران در این مسابقات حضور داشتند.
  در لیگ جهانی کاراته وان نیز امیر مهدی زاده،سعید علیپور و محمد هادی داوود آبادی حضور داشتند و توانستند به سه مدال نقره در این مسابقات دست پیدا کنند.
  مهدی جعفری و مجید عبدالحسینی به عنوان مربیان تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی توانستند برای اولین بار قهرمان سوپر لیگ کاراته کشور شوند و تیم مناطق نفت خیز جنوب هم با مربیگری علیرضا کتیرایی توانست به مقام دوم برسد.
  تیم کاراته شهاب گاز سوز قم نیز با مربیگری یوسف حسنی توانست قهرمان لیگ کاراته آینده سازان کشور شود.
  سید محسن میر قیصری در مسابقات بین المللی جام ایران زمین در بخش جیو کومیته به مدال طلا دست پیدا کرد.
  طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران مهدی جعفری به عنوان مشاور تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
  علاوه بر مدال آوری کاراته کاهای قمی در میادین بین المللی کاراته کاهایی از جمله امیر مهدی زاده،محمد هادی داوود آبادی،محمد شایگان،ناصر نجفی،سعید برخوردار،مرتضی علامه روشن،سید مهدی موسوی پور،امید رنجبران و… با تیم مقاومت،سعید علیپور با تیم مناطق نفت خیز جنوب و پیمان نظری با تیم آوای رزم کاراته کاهایی بودن که در سوپر لیگ کاراته کشور مبارزه کردند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro