10 مسجد صومعه سرا در پورتال ملی مساجد کشور ثبت شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۶ فروردین ۹۲ - ۲۱:۴۷

  کد خبر : 8381

  ۱۰ مسجد صومعه سرا در پورتال ملی مساجد کشور ثبت شد

  رییس اداره تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا از ثبت ۱۰مسجد این شهرستان در پورتال ملی مساجد کشور خبر داد. واران نیوز» حجت‌الاسلام …

  رییس اداره تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا از ثبت ۱۰مسجد این شهرستان در پورتال ملی مساجد کشور خبر داد.

  واران نیوز» حجت‌الاسلام و المسلمین ˈمنوچهر احمدی ‌پورˈ روز جمعه با بیان این مطلب گفت: مساجد امام حسین(ع)، امام خمینی(ره) و جعفری شهر صومعه‌سرا، امام حسین (ع) میان محله مرکیه، امام رضا(ع) شیخ محله، امام رضا(ع) پشتمسار، جامع خانی کنار، الغدیر تالش محله، جامع کسما و مجیب المضطرین گوراب زرمیخ از جمله این مساجد هستند.

  وی اطلاع‌رسانی، شناساندن و معرفی برنامه‌ها و دستاوردهای مساجد به آحاد مردم و ایجاد رقابت میان پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مساجد را ازجمله اهداف اجرای این طرح ذکر کرد.

  حجت الاسلام احمدی پور با اشاره به اینکه مساجد باید به پایگاه فرهنگی و مذهبی تبدیل شوند تا پشتوانه محکمی برای نظام و انقلاب باشند، افزود: تبادل اطلاعات و اشاعه فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در سامانه ملی مساجد کشور از اهداف دیگر اجرای این طرح است.

  وی یادآور شد: افزایش روحیه نشاط و تقویت برنامه‌های فرهنگی و ایجاد همدلی و هم‌افزایی در راستای برگزاری با شکوه مراسم دینی از سوی مساجد از جمله نتایج اجرای این طرح است.

  حجت الاسلام احمدی پور با ابرازخرسندی از ثبت و ورود اطلاعات و استفاده مساجد از ظرفیت های پورتال مساجد کشور اضافه کرد: با اجرای این طرح، شاهد توسعه فعالیت‌های جوانان مسجدی در شهرستان صومعه سرا خواهیم بود.


  منبع :ایرنا

  يک ديدگاه

  1. M.J گفت:

   واقعا برای برادرانم متاسفم که مسجد جامع شهرستان رو نمیبینم
   هرچند که خودمون یکبار در سایت ثبت کردیم
   مسجد جامعی ک فعال ترین سایت مساجد و خبر ها آنلاین در سایت گذاشته میشه
   مسجدجامع=مظلوم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro